RONALDO KOLAYA REST 

Filistin'e verdiği destekle de bilinen Ronaldo'dan son zamanların en şık hareketi... Malum kola önünde poz vermeyi reddetti!.

Portekiz, EURO 2020'de ilk maçına Macaristan karşısında çıkacak.

15 Haziran tarihinde oynanacak karşılaşma öncesin basın toplantısına çıkan Ronaldo'nun açıklamalarından önce yaptığı hareket büyük yankı uyandırdı.

Cristiano Ronaldo, basın toplantısı için yerine oturduğunda önündeki kola şişelerini kenara itti ve su şişesini havaya kaldırarak, 'su için' mesajı verdi.

Ronaldo'nun bu hareketi, sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına girdi.

Cristiano Ronaldo, Macaristan maçı öncesi düzenlenen basın toplantısı öncesi Coca Cola şişelerini önünden kaldırarak önüne su şişesi koydu.

Ronaldo gazetecilere yanındaki su şişesini göstererek "Su için" dedi.

Filistine verdiği destekler ile bilinen Ronaldo bu davranışıyla nekadar duyarlı bir insan olduğunu dünyaya göstermiş oldu..

Yemeğinde, proğramında, cafede coca cola içip namazdan sonra israil'e beddua ederek israile yaptırımı savunan, israili ALLAH'a havale eden zavallı müslümanların bu futbolcudan utanması gerekir..

Bizim fulbolcularımızın ve spor adamlarımızın kulakları çınlasın. 

HİSSELERİ 55.22 DOLARA DÜŞTÜ
Ronaldo'nun hareketi sosyal medyada gündem olurken, İspanyol Marca gazetesi, Coca Cola'nın hisselerinin de 56.10'dan 55.22 dolara düştüğünü bildirdi.

Böylelikle şirketin 242 milyar dolarlık hisseleri, 238 milyar dolara gerileyerek 4 milyar dolarlık bir değer kaybına uğradı.