KORONA VİRÜSÜNÜ SİRKE YOK EDİYOR

Arkadaşlar, virüsleri canlı bir organizmada kolaylıkla yok edebilen probiyotiklerdir. Sirkedeki probiyotikler hastalığa sebep olan virüsleri, mantarları ve zararlı bakterileri ve yiyerek yok ederler, parazitleri dökerler.

Bırakın o dezenfektanları... bunlar ancak bakterileri yok ediyor, virüsün yapısını bozamaz. Antibakteriyel dezenfektanlar yerine sirkeli su ile elinizi yıkayın, yıkadıktan sonra sirke sürün, maruz kalacağınız virüsleri yiyerek yok ederler.
Eğer sabahları ilk kalktığınızda bir su bardağının üçte birini sirke, gerisini su ile doldurarak içerseniz ve üzerine en az bir saat birşey yemezseniz, probiyotikler bütün bedene dağılırlar ve nerede bir virüs varsa yiyerek yok eder ve size vitamine ve minerale dönüştürürler.
Virüsleri yok eden ilaç yoktur. Ancak bağışıklığı güçlü olanlar viral enfeksiyonları yenerler. Işte bağışıklığı güçlendiren probiyotiklerdir. Ve sizden saklanan ilaç budur....
Bedendeki zehir ve toksinleri de sindirirler ve hatta ağır metalleri bile. Ancak fermente olmuş ev sirkesi olmalı asitle yapılan market sirkesi değil.
Şimdi size bu kadar önemli bir şifa geldi. Ümitsizliğe düşmeyin inşaallah. Rabbimin koruduğu kişilere nasip olur bu.
Resulullah efendimiz SAS bize sirkeyi vermiş ve yine tuzu da tavsiye etmiş. Orucu sirke ile açmak unutulmuş bir sünnettir. "Sirke ne güzel bir katıktır, Allah’ım! Sirkeyi bereketlendir, zira benden önceki peygamberlerin katığı idi, içinde sirke olan evi muhtaç düşürme" buyurmuş.
Sirkeyi aç karnına içmek faydalı. Ortalıkta çeşitli grip salgınları varken sirkeyi içip kalabalığa girseniz elhamdülillah hastalık bulaşmaz size. Bedene girse bile yer edinemez kısa zamanda probiyotikler yer ve hafif atlatırsınız yani bağışıklık güçlüdür çünkü değerli görevliler var probiyotikler. Ancak kadrini bilene hizmet ederler.
Yine Resulullah efendimizin diğer tavsiye ettiği de yemeğe tuz ile başlamak...
Tuz sünneti çok büyük bir korunma yoludur.
Yemekten önce ve sonra bir pirinç tanesi kadar tuz ağızdaki tükürük İle karıştırıp yutun. Bu bütün virüs ve zararlı bakterileri öldürür ve sünnettir.

Efendimizin (sas) Hz.Ali’ye tavsiyesidir.
Buyurmuş ki '' Ya Ali yemeğe tuz İle başla tuz İle bitir, böyle yaparsan en az yetmiş hastalıktan kendini korursun bunun en düşüğü barda ve cüzzamdır.."
Bazı virüsler 900 derece kaynamada ölmez ama tuz ağızdaki salgı ile birleşirse bütün virüsleri öldürür. Bu sünnetleri terk etmeyelim. Resulullah 'ın tıbbı bizi hastalığa yenik düşürmez elbette ...
Rabbime emanet olunuz.