Son yıllarda ortaya çıkan sapkın gruplar İslam'a ve İslami değerlere saldırmaya devam ediyor

LGBT Dernekleri, ateistler, feminist kadın grupları her geçen gün İslam'a ve İslami değerlere saldırıyor gençlerin imanını inancını tahrip ediyorlar. İsalmın değerlerini hafife alıyor ve İslamın öncüsü Hz Muhammet Aleyhisselam'a iftira ediyorlar.

Sapkınlık ve azgınlıkta sınır tanımayan Lezbiyen, Gey, Biseksüel, Trans ve İnterseks Birliği üyeleri İslam'a ve değerlerine karşı organize saldırıya başladı.

Soysal medya hesaplarında, İslam = Pedofili gibi kıyasmalar yaparak İslama saldılan ibneler topluluğu, İslami kuralları da kendi sapkın görüşlerine göre yorumlayarak destekçi arıyorlar.

Özellikle sosyal medyada organize olan sapıklar topluluğu Hz Muhammed'i çirkin şekilde karikatürize ederek Müslümanların değerlerine saldırmaya başladılar.

Peygamberimizi ve Hz Ayşe'yi bu görüntü ile anlatan 9 yaşında evlendiğini iddia edip iftira eden sapkınlar, LGBT ve ateist dernekler halen faaliyetteler ve halen daha dernekleriyle kuruluşlarıyla milletin değerlerine saldırmaya devam ediyorlar.

Fetö'yü bahane ederek İslam'a ve İslami değerlere saldıran ateistler ve sapkınlar gençliği İslam'dan soğutmaya ve İslami değerlere karşı gençleri İslamdan nefret ettirmeye çalışıyorlar.

PEDOFİLİ NEDİR?
Pedofili, yetişkin bir kişinin ergenlik (buluğ çağı) dönemi öncesi çocukları veya ergenliğe yeni girmişleri cinsel açıcan çekici bulması ve cinsel eğiliminin çocuklara yönelik olmasına neden olan psikoseksüel bir rahatsızlıktır. Bu hastalığa sahip kişilere pedofil ya da sübyancı denir.

LGBT Sapkınları yaptıkları resimde ve paylaşımlarda Peygamberimize alçakça saldırıyor ve o kutlu nebiyi yaptığı Hz Aişe evliliğinden dolayı Pedofili olarak tanımlıyorlar.

Sosyal medyada resime ve LGBT sapkınlarına büyük tepki var.

"İki Cihan güneşi Peygamber efendimize ve O’nun mübarek ailesine hakaret kabul edilemez. Hiçkimse bu terbiyesizliği fikir ve ifade özgürlüğü çerçevesinde nitelendiremez. Mukaddeslerimize yapılan lanet saldırılara karşı gereken yapılmalı ve bu sapkınların faaliyetleri durdurulmalıdır." diye binlerce yorum yapıldı.

FOTOĞRAFI PAYLAŞAN KİŞİ TUTUKLANDI

İslam'a ve Hz. Muhammed'e yönelik hakaret içerikli paylaşımda bulunduğu gerekçesiyle gözaltına alınan şüpheli "halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama" suçundan tutuklandı.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca Twitter üzerinden İslam'a ve Hz.Muhammed'e yönelik hakaret içerikli karikatür paylaşılması üzerine başlatılan soruşturma kapsamında Fatih'teki evinde gözaltına alınan şüpheli M.C.S.'nin emniyetteki işlemleri tamamlandı. 

Hz Aişe'nin Evlenme yaşı 

 İslam düşmanı oryantalistlerle feministlerin işbirliği halinde iddia ettiğinin aksine,  Hz. Âişe, Peygamberimizle evlendiği zaman,  9 yaşında değil, 17 veya 18 yaşındaydı. Ve Arap toplumlarında evlilik o gün için 14-15 li yaşlarda başlardı. Çünkü Arap toplumlarının çocukları genetik olarak erken gelişirdi. Peygamberimiz Hz Aişe ile nişanlanmadan önce başka görücülerinde istemeye geldiği İslam Tarihi kaynaklarında anlatılmaktadır. Bu da erken evlendi ifitrasını geçersiz kılan bir durumdur.

HZ Esma yüz yaşındayken, Hicretin 73. Yılında vefat etmiştir. Hicret vaktinde yirmi yedi yaşındaydı. Hz. Ayşe ablasından on yaş küçük olduğuna göre, onun da hicrette tam on yedi yaşında olması icap eder. Ayrıca Hz. Ayşe, Hz. Peygamber’den önce Cübeyr’le nişanlanmıştı. Demek evlenecek çağda bir kızdı.” (Hatemü’l-Enbiya Hz. Muhammed ve Hayatı, Ali Himmet Berki, Osman Keskioğlu, s. 210)

Hz. Aişe annemiz kaç yaşında evlendi?" sorusunu cevaplayan Mısıroğlu, "Cahiliye Arapları, kız çocuklarının yaşını buluğdan sonra saymaya başlarlardı. Buluğdan sonra 1 sene geçti mi 1 yaşında, 2 sene geçti mi 2 yaşında... Hz. Aişe ilk kaynaklara göre, Hz. Peygamberle evlendiği zaman 8 yaşındadır. Bunu İslam düşmanları zannediyorlar ki, bu Hz. Aişe'nin gerçek yaşıdır. Hayır. Bu Hz. Aişe'nin buluğ yaşıdır. Yani buluğa erdikten sonraki 8 seneyi ifade eder. Bunu Cahiliye Araplarının hususiyetlerini bilmeyenler, Peygamber'in (as) aleyhine kullanmışlardır. Bizim cahiller de bilerek veya bilmeyerek bunu kullanıyorlar." ifadelerini kullanmıştı.

Bu Sapkınlara İnanan binlerce genç var ve halen bu Sapkın Dernekler Faaliyetteler

OGDER Erzurum Şube Başkanının sosyal medya açıklaması:

Dün FETO'yu kirli emellerine alet etmek için destekleyen, büyüten AB, batı emperyalizmi ve Siyonistler bugün LGBT'yi, feministleri, feminist derneklerini, feminizmi destekleyen İslami kadın derneklerini, ateistleri ve ateist derneklerini destekliyor finanse ediyor ve büyütüyor. Devletimiz bu yapılarla zamanında mücadele ve müdahale etmezse bugün FETÖ den nasıl binlerce genç zarar gördüyse yarın bu yapılardan zarar gören binler yüzbinler ortaya çıkabilir.