Milli Eğitim Müdürü Salih Kaygusuz ilçe ilçe, okul okul geziyor

Erzurum Milli Eğitim Müdürü Salih Kaygusuz yeni Eğitim öğretim yılı başlarken ilçeleri, eğitime açılan okulları tek tek gezerek eğitim faaliyetlerini yerinde inceliyor. Karayazı, Çat ve Yakutiye de okulları ziyaret ederek hem öğretmen hem de öğrencilere teşekkür etti. 

Yakutiye ilçesinde ilçe milli eğitim müdürü Cihan Kıvançla Hilalkent bölgesi okullarını gezdi. Karayazıda İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhlis Çiçekle okullara giderek öğretmen ve öğrencilere başarılar diledi. 

Dün Çat'a giden Kaygusuz ilçe Millî Eğitim Müdürü Kenan Kaya ile birlikte eğitime başlayan okulları ziyaret ettiler. Okullarda öğretmenleri de ihmal etmeyen Kaygusuz öğretmen odalarında toplantılar yaparak onlara da teşekkür etti. 

Kaygusuz Karayazı da yeni atanıp görev yapacağı köyüne giden öğretmeni ve babasını da yolda görüp hal hatırını sordu başarılar diledi.  

 Eğitim yılı başlarken ve diğer dönemlerde makamından yönetimi seçmeyip alana çıkan, ilçeleri ve okulları ziyaret ederek öğretmenlerin yanında olduğunu hissettiren onlara değer veren Milli Eğitim Müdürü Salih Kaygusuz'u eğitim camiası sürekli takdir ediyor.