Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk bey, çocuklarımıza zarar vermeye devam ediyor. Şu Ramazan gününde yaptığına bakın. “Çocuklarımızın Ruh dünyalarını anlattıkları masallarla geliştirecek isimler” bunlarmış.

Pınar Altuğ (Ekranlarda başörtüsüsü takanlara hakaretlerini unutmadık) Altan Erkekli, Aşkın Nur Yengi, Ayşe Şule Bilgiç, Burak Sergen, Cem Öğretir, Eda Özülkü, Emre Altuğ, Esra Erol, Işın Karaca, Kerem Alışık, Kıraç, Metin Özülkü, Müge Anlı, Nazlı Çelik, Seda Öğretir, Ceyda Düvenci, Tamer Karadağlı, Zahide Yetiş, Zara, Zuhal Topal, Ece Üner, Hülya Koçyiğit, Buket Aydın, Pınar Altuğ, Sertap Erener ve Halit Ergenç ata mirası masalları çocuklar için anlatmış. TRT’ miz de buna aracılık ediyor. (Hepsini kasd etmiyorum aralarında değerli insanlar bulunabilir) ama, değerlerimize ve inançlarımıza uzak, yaptıkları filimler ve programlarla zihniyetleri ortada olan bu kişiler çocuklarımızın ruh dünyasını geliştiremez. Milli Eğitim Bakanı Selçuk, yanlış yapıyorsun. Dindar bir ülkeye ve idareye yakışmayan politikalar. Yaşadığı hayatla Pınar Altuğ’mu çocuklarımıza örnek olacak? Ya da bazı Geziciler mi? O ve diğer bazılarını rol modeller diye önümüze koyuyorsun?

KÜPELİ HOCA 1.SINIFLARA MASAL ANLATIYOR  

Biz çocuklarımızın eğitilmesini isterken eba tv de 05.05.2020 tarihinde yayınlanan ilkokul 1. Sınıfların ders arasındaki hikâye anlatan eğitmen profili çocuğum adamın küpelerine bakıp soruyor "baba bayanlar küpe takar bu niye takmış?" Bunun izahı nedir?