Siyonizmin yeni dünya projesi!

Coronavirüs sonrası çipli dönem için tüm planlar hazır 

BİYOMETRİK ÇİP GERÇEĞİ

Dünyada bir gizli akıl devletleri kendisine muhtaç bırakıp, tüm dünya insanlarına biyometrik çip takmak istiyor.

Virüsün arkasında dünya sağlık örgütü ve imf de var. Ülkelerin ekonomisi çöktüğü zaman imf’ye muhtaç kalacaklar, ımf de seve seve para verirken ülke anayasalarına insanlara biyometrik çip takmak ile ilgili yasaları ekletecek.

Dünya sağlık örgütü 2. bir virüs dalgası geliyor ve kontrol edemiyoruz dünyanın sonunun gelmemesi için tek yol insanlara çip takmak diyecek.

Bize çip takmalarına da şöyle ikna olacağız: vücuttaki çip vücut ısı verilerini anında merkezlere bildirerek anında virüs giren herkes 3-5 dk içinde tespit edilebilecek. böylece salgın facia ve ölümler engellenecek.

Bize yaşamanın tek yolu olarak çip takmayı bırakacaklar.

İnsanlara çip takarak insanlar üzerinde tam kontrol sağlamak istiyorlar, hacklenebilen insanlar olacağız, paramızı nereye harcadığımızı takip edecekler, neye sevinip neye üzüleceğimize dahi yönlendirebilecekler, çip ile belki kim bilir daha üzerimizde neler planlıyorlardır.

Aslında insanlara çip takma çalışmaları Bill Gates önderliğinde herkesin gözü önünde başlatıldi bile.

Yani dijital yeni dünya düzenine geçiş için virüs kullanılıyor, ilk başta ütopik ve komplo teorisi gibi görünse de düşününce taşlar gediğine oturuyor, tüm dünya vaka sayıları ile ilgilenirken arkadaki gizli aklı görmüyor. Hatta bu gizli akıl adeta bir sır perdesinin arkasından iş yapıyor.

Kontrollü insan sürüleri yaratmalarına engel olacağız....

Video'da çip kullanımını göreceksiniz...

Herkese çip takılacak, bütün insanlık bu şekilde kontrol edilecek! Aşı içinde enjekte edilerek!

İnsanları robotlaştırmanın bir ayağı aslında. Çipli dönemde insanın tüm hareket ve faaliyetleri takip edilecek, özgürlüğü kısıtlayacak bir gelişme. Fakat öyle bir reklam ediliyor ki insanoğlu bir koyun küpesi takılır gibi gidip çip takılıyor. 

Tabi bu çipleri üretenlerin asıl amaçları nedir neden bu çip üzerinde neden çalışılıyor bunu şimdilik öngörüyoruz ana gerçek amaçlarını bilmiyoruz. 

Bill Gates sürekli böyle bir çipten bahsediyor ama içeriği hakkında çok bilgilendirme yapmıyordu.

ABD Başkanı : Trump'ın eski danışmanı yazar Rogen Stone : Microsoft 'un kurucusu Bill Gates insanlara mikroçip takmak için kornavirüsü üretti...

Trump: Kimse benim bedenime çip takamayacak dedi...!!!

İşte İsveç'te başlayan uygulama 

İsveç’te 4 binden fazla kişi kimlik kartı, tren bileti ya da anahtarı derilerinde taşıyor. Günlük hayatı kolaylaştırması amacıyla çipleri deri altına enjekte ettiren İsveçliler, bu çiplerle kapıyı açabiliyor, çipleri tren bileti yerine kullanabiliyor.Gelecek'te bu çiplerin insanları takip ve yönetebilme kapasitesinde olacağı ve çip taktıranlarla taktırmayanlar arasında bir savaş yaşanacağı gündemde..
İsveç’te kart, kimlik, kredi kartı, bilet taşıma dönemi sona eriyor. Ülkede, şırınga ya da çeşitli yollarla deri altına enjekte edilen pirinç tanesi büyüklüğünde çipleri kullananların sayıları arttı.

Ülkede şirketlerin de uygulamalarını gözden geçirmesine neden olan son dönemlerin modası çipler bir süredir demir yolları şirketi tarafından kullanılıyor. Demir yolları şirketi, yolcuların biletlerini çiplerini taratarak kontrol ediyor. Deri altına çip yerleştiren şirket Biohax International CEO’su Jovan Österlund, “Teknoloji yeni fakat önemli şekilde arttı” dedi.

 Österlund, “Bu teknoloji anahtarların, banka kartlarının yerini alabilecek ve sağlık amaçlı kullanabilecek. Ancak şu ana kadar toplum bu teknolojiye tam olarak ayak uyduramadı. Buna rağmen şirketimiz tarafından en az 3 bin 500 kişiye çip enjekte edildi. 2018’de başlayan teknolojiye ilgi ise giderek artıyor” ifadelerini kullandı.

 

Kredi kartı, bilet, anahtar yerine geçen çipler İsveçlilerin sağlık verilerini de depoluyor. İngiliz bilim adamı Ben Libberton, sağlık ölçümleri de yapan çip için tehlike çanlarının da çaldığını ifade etti. Libberton, kişisel verilerin nasıl kullanılacağının önemli olduğunu ifade ederek, “Asıl problem, bu verilerin sahibi kim olacak.


Sigorta şirketlerinden hasta olduğumu bilmeden primlerimin yükseldiğini gösteren bir mektup alır mıyım? Öğlen yemeği, spor ve işe gidiş saatlerimi bu çipe kaydedersem birileri bunu kullanabilir mi? Endişesi olabilir” ifadelerini kullandı.

Uzmanlar, çip taktırmanın riskleri konusunda uyarıyor. Kişilerin hareket profilinin çıkabileceğini vurgulayan uzmanlar, kişilerin kobay gibi kulanılabileceği riskinin bulunduğuna dikkat çekiyor.