Show tv’yi Kınıyoruz! Şikayet Ediyoruz!

"Güldür Güldür Show" programında; dini ve milli değerlerimizin merkezinde, ulvi görevi yerine getirirken giyilen sarık ve cübbe şov malzemesi haline getirilmek suretiyle, İmam-hatip görünümündeki kişiliğe şaklabanlık yaptırarak Milletimizin dini değerleriyle dalga geçilmiştir. Rtük'ü göreve çağırıyoruz. Show Tv yi ve programın yapımcılarını şiddetle kınıyoruz. Tek kelimeyle; Yazıklar olsun!


Müslüman bir ülkede müslümanlar için Peygamber mesleğinin varisi konumundaki din görevlisinin camide Cemaate namaz kıldırırken giydiği elbiseyi tv de show malzemesi yaparak Milletimizin Dini değerleri ve dini inançları ile aşağılanarak dalga geçilmiştir.
Bu millete günün her saatinde doğumundan-ölümüne kadar hizmet eden din görevlilerimizi kimse alaya alma ve toplumla bağını koparma hakkına sahip değildir..


Kendini bilmez bir takım insanlar " Güldür Güldür "Adı Altında Sürekli Peygamberimiz (s.a.v.)'in kisvesini, sünnetini alay malzemesi yapıyor. Elhamdülillah Müslümanım Diyen Topluluk da dini değerlerimizi alay konusu yapan program ve programlara alkış Tutup Kahkaha atıyor!

Skeç ve güldürü adı altında İslamı ve Müslümanlığı aşağılayıcı eylemler ve söylemlerle göz göre göre çocuklarımızın ve toplumumuzun beyinleri yıkanıyor. Bu konuda bir farkındalık oluşturmazsak ne yazik ki Müslüman beyinler yıkanılmaya devam edilecek!..
Aynı şey başka bir dine mensup olan toplumlarda gerçekleşseydi onlar bu duruma alkış tutup seyirci kalırlar mıydı?
Haydi o zaman şikayet maksadıyla RTÜK kurumunun telefonlarını kitlemeye var mısınız?
RTÜK Tel: 444 11 78