ERZURUM'UN ÖRNEK FİRMALARI MARLKETLERİMİZ

Erzurum'da çok sayıda firma var ki bunlar vatandaşa çok güzel hizmetler üretiyor. Vatandaşın severek, güvenerek gittiği ve memnuniyetini sık sık ifade ettiği firmalarını bizde tebrik ediyoruz.

Erzurum'un yerel markalarını sizlere daha fazla tanıtıp 3 harfle kurulan ulusal marketlere karşı kendi tüccarımızı, kendi marketimizi, kendi sanayicimizi, kendi esnafımızı ve kendi turizmcimizi desteklemek istiyoruz.

ŞEHRİMİZİN MARKETÇİLİK ALANINDA ÖRNEK FİRMALARIMIZ

1- GÜVENDİK MARKETLER ZİNCİRİ:

İstasyon Mahallesi Mehmet Zahit Kotku Camii altında başlayıp hızla büyüyen market dadaşkent,yıldızkent,hilalkent, Yunus Emre, Üniversite gibi birçok semtte de örnek marketçilik sergiliyor. Aynı zamanda markette Helal Sertifikalı ürünler de yer alıyor.

2- DÜZGÜN MARKETLER ZİNCİRİ:

Palandöken bölgesinde başlayıp Erzurum'un birçok semtinde örnek marketçilik yapan firmamız. Şuberleri ile hızla büyüyor.

3- ERPA MARKETLER ZİNCİRİ:

Hilalkentte başlayan ardından Yıldızkent, Yeşil Yakutiye Bölgesinde açılıp büyüyen markette ucuzluk ön planda ve sebze reyonu oldukça beğeniliyor.

4- TEMA MARKETLER ZİNCİRİ: 

Lala Paşa'da başlayıp Tüm Erzurum'a ilçlerine kadar yayılan örnek bir marketimiz. Et Reyonu oldukça ilgi görüyor.

5- ZP GROS MARKET: 

Tortum yolu üzerinde Hilalkent girişinde. Toptan fiyatına Perakende sloganı ile ucuz ve kaliteli hizmet vermeye çalışıyor.