ATTAÜRK ÜNİVERSİTESİ VAKIF OKULLARINDAN BAŞARI KLASİĞİ

Erzurum'un özel okulları içinde önemli bir yeri olan, Erzurum'un başarı grafiğine ciddi katkıları olan, verdiği eğitim ve sınavlardaki başarısı ile yıllardır eğitime büyük katkıda bulunan Atatürk Üniversitesi Vakıf Okulları klasiği devam ediyor.

2021 yılı LGS'de de kitlesel başarısı ile öne çıkan Vakıf Okullarında "Her öğrenci özeldir" mantığı ile eğitim veriliyor. Güçlü eğitim kadrosu ve sonuç alan eğitim çalışmalarıyla Erzurum'un en yüksek tercihli okulları arasında başta geliyor.

2021 Yılında her 3 öğrencisinden 2'si aldığı puan ve sıralama ile Fen Lisesine yerleşiyor. Vakıf Okulları sadece Erzurum'daki okullara değil Türkiye'nin en başarılı Fen Liselerine de öğrenci gönderiyor. 

Atatürk Üniversitesi Vakıf okullarının 2 öğrencisi LGS'de 1 yanlış yaparak Türkiye 2.si olmayı başardılar.

Başarılı Eğitimci Erdal Karagülle önderliğinde yıllardır başarılı bir çalışma yürüten Okul yönetimi, hem kitlesel hem de bireysel başarıyı önemseyerek çalışmaları yürütüyor.

Pandemi döneminde bile her türlü zorluğa rağmen Erzurum'da hem kitlesel hemde bireysel başarıyı birlikte götüren Erdal Karagülle yönetimindeki Vakıf Okulları ailesini bizde Erzurum Eğitim Sayfası olarak tebrik ediyor başarılar diliyoruz.

OKULUN  BAŞARI GRAFİĞİ