Nazlı ve Murat açık açık konuşamadıkları gerçeklerin etrafında bir gece geçirirler hastanede. Canım Annem 78. Bölüm İçinde ise Ertesi gün Nazlı taburcu olur. Murat, daha önce sığındıkları köy evinde kendilerini misafir eden Yusuf’la karşılaştığından beri onunla yaptığı konuşmalarla Nazlı’yla ilgili hislerini tamamen gözden geçirme şansı bulmuştur. O, bu hislerini ne kadar dile dökemese de Yusuf’un soracağı bir soru onu bir cevabın eşiğine getirecektir.

 

Furkan ise Nazlı’yı ziyaret için konağa geldiğinde onu oynadığı rol icabı Zeynep’in annesi ve Murat’ın karısı Cemre olarak görür. Uzun zaman sonra bunu fark etmesi Furkan’ı sarsacaktır. Canım Annem 78. Bölüm konusunda Kerem, Oya’nın kararlarıyla ilgili samimi bir özür diledikten sonra araları yeniden düzelecektir. Ancak kızının ünlü olacağı hayaliyle ayakları yerden kesilen Sümbül’ün küçücük bir hamlesi Oya’yı yeniden düşüncelere sevk edecek ve bir kere daha hızlı karar vermesine neden olacaktır.

 

Yıldız ise Kerem’den uzak durmaya çabalasa bile geçmişin hatıralarından uzak duramamaktadır. Bir aşk ve aile dramı Canım Annem yeni bölümleriyle hafta içi her gün Canım Annem 78. Bölüm 14:45’te TV8’de!