Dizinin 2 fragmanı sayfamiza yayımlandı! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu Erzurum sayfasından öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Fragmanın özeti!!

Sezon finali öncesi yayınlanan fragmanda ise; Alparslan’ın kaleyi almak için Bizanslılarla savaştığı görüldü.

Oldukça kanlı ve zor geçen savaş sonrası hedef olarak kaleyi gösteren Alparslan’ın fethi tamamladığı görüldü.

Fragmanda yer alan savaş sahnelerini gören seyirci ise yeni bölümü iple çekmeye başladı. İşte Alparslan: Büyük Selçuklu 27. bölüm 2. fragmanı..

Diyojen’in kurduğu plan işlemiş, neft yüklü arabaları ele geçiren alplar onları karargah ve obaya getirmişti.

Patlama neticesinde yaralanan Yınal, sefer kumandanlığını Alparslan’a bıraktı. Alparslan’ın kumandanlığı ile birlikte kuşatma için hazırlıklar hız kazandı. Alparslan kaleye esir olarak getirilen Türkmenleri ve Akça’yı nasıl kurtaracak?


Obaya giden neft yüklü kervan da Karargah’taki gibi patlayacak mı?
Selçuklu karşısında Herve’den yardım isteyen Kekavmenos, içeride Herve ile dışarıda Selçuklu ile zor bir mücadeleye girecek. Herve kuşatmayı yarıp kaleye nasıl girecek? Kekeavmenos’un umduğu gibi Türkmen kadınlar ve çocuklar ile Akça’nın kalede bulunması mancınık saldırılarını önleyebilecek mi?


Kekavmenos, son kozunu oynayıp kızının yaşadığı bilgisini Nizamülmülk’e verdi. Bu haberi aldıktan sonra Vaspurakan’a tek başına giden Nizamülmülk, Akça ile yüz yüze gelecek. Nizamülmülk her şeyi öğrenecek mi? Baba, kız sonunda kavuşacak mı?

Fragmanda yer alan savaş sahnelerini gören seyirci ise yeni bölümü iple çekmeye başladı. İşte Alparslan: Büyük Selçuklu 27. bölüm 2. fragmanı…