‘Büyük Aile Buluşması’nda, Fatih Saraçhane Parkı’ndan Beyazıt Meydanı’na yürünecek. Bu etkinlik öncesi açıklamalarda bulunan Fikirde Birlik ve Mücadele Platformu Başkanı Kürşat Mican, LGBT yapılanmasının medya, bilgisayar oyunları, müzik gibi araçlarla yayıldığına dikkat çekti. LGBT’nin arkasında egemen güçler ve dev sermayenin olduğunu vurgulayan Mican “Araştırmalarımıza göre LGBT dayatmasının, hızla ve rahatça yayılmasının arkasında küresel güçler var. Kurmak istedikleri yeni dünya düzeni için işleme aldıkları planların en büyük parçası LGBT yayılımıdır. Çünkü insan neslini azaltıp kolay yönlendirilebilecek topluluklar istiyorlar. Eğer bunlara tedbir alınmazsa dünya büyük bir felaketle karşı karşıya kalacak. Maalesef ülkemizde de bazı siyasi parti ve yöneticileri, kimi dernekler, kripto odaklar, sanatçılar, şarkıcılar, sporcular bunlara açık açık destek veriyor. Bunların bütün yapılarının kapatılması için 150 bin imza topladık. Çok yakında bunu hazırladığımız raporla birlikte TBMM’ye sunacağız” diye konuştu.

YÜRÜYÜŞ 18 EYLÜL PAZAR İstanbul

LGBT’ye karşı yürüyecek: 18 Eylül Pazar günü Fatih’te, İslami yapılanmaların da katılımıyla LGBT karşıtı yürüyüş düzenlenecek. Yapılan etkinlik onur haftasına karşın gerçekleştirilecek. 

 

Saraçhane’de yapılacak ‘Büyük Aile Yürüyüşü’nde anneler, babalar, çocuklar, gençler olacak. Bu buluşma LGBT’li ünlüleri neden ayağa kaldırıldı anlaşılır değil? Toplum bu dayatmaya tepki gösteriyor. Çocuklarını eşcinsellik baskısından korumak isteyen insanlara bu öfkeniz neden? pic.twitter.com/Fofx8jEr6z

— Ersin Çelik (@ersinceliq) September 17, 2022 ">

Yeni Şafak Ersin ÇELİK