BB ERZURUMSPOR KAYSERİSPOR

Maçtan üç puan çıkmadı. 10 Kişi kalan Erzurumsporda kırmızı kart yiyen Yaw ackah adlı Kayserisporlu olup Erzurumsporda kiralık oynayan ganalı siyahi oyuncuya sosyla medyada büyük tepki var.

Ara transferde Kayserispor'dan Erzurumspor'a kiralık olarak transfer olan Yaw Ackah, 34. dakikada takımını 10 kişi bırakan isim oldu. BB Erzurumspor 1 - 1 Kayserispor.

İŞTE SOSYAL MEDYA TEPKİLERİ

-Tüm haberleşme trafiği çözülsün haysiyetsizi öyle yıpratılsınki bir daha sahalara dönemesin ihanetinin bedelini ömründe unutamasın telefon vs tüm haberleşme yöntemleri araştırılsın bu ihanetin sonunda kayseri sporda hükmen yenik sayılıp puan bile silinir yeterki takipçisi olsunlar

-Neden oynatıldı tamamen teknik bir hatadır tam bir skandal amatörlüktür bunun cezası ağır olmalı bir ilin kaderiyle oynamıştır bu futbolcu..

-Böyle bir şey yok. Rahat alacağımız ve ligde 6 puanlık bir maç. Satılmış biri yuzun den 5 puan bırakıyoruz. Eyyyyy yönetim bu satılmış maçı değil koca bir memleketin kaderi ile oynamıştır. Gerekeni yapın. Allah aşkına

-Kazanmamız ancak kesinlikle kaybetmememiz gereken maçı, Truva atı ackah'a rağmen 1 puanla geçirdik. Hayırlısı olsun. Bu takımda umut var. Sonuç olarak 5 maçtır kaybetmiyoruz. 5 maçta 9 puan topladık.

-Bir şehrin ve takımının kaderiyle nasıl oynanırı canlı , canlı izledik..Allah sorsun

-Böyle adamı göndermeyeceksin danild ile oynayacak kadro dışı kalması lazim

-Bu yavsak ackahı Kayseri otobüsüyle gönderin gitsin.Satilmiş hain

-hem adama tekme atıp bide haklıymış gibi tavır gösterip kart görmesini acikliyimaz satılmış it anlaşmalı dövüş diye buna denir

-Günümü zehir ettin yavsak ömrün zehir olsun.

-6 puanlık maçtı kayseriyi yense ligde kalma şansı yüksekti en yakın rakibiydi... kırmızı kart gören elemanı direk sözleşmesini fes etmeliler.

-GÖZ GÖRE GÖRE KÜME DÜŞÜRECEKLER

-Acka şerefin varsa bu şehri hemen terket bu şehrin suyu sana haram dır

-Vallahi kiralik darbe...ama bu takim düşmeyecek...ne yaparlarsa yapsinlar