Sevda Kuşun Kanadında 11.Bölüm Fragmanı28 Ekim 2016 Cuma

Bu video 504 kere izlenmiş. 24 Ekim 2016, Pazartesi


Sevda Kuşun Kanadında 11.Bölüm Fragmanı28 Ekim... paylaşan: guncelvideolarizle

Geçtiğimiz Son Bölüm'de Sevda Kuşun Kanadında Dizisi Büyük Reyting Toplamıştı Ömer'e Yapılmış Olan Oyun'un Farkına Varan Ateş Komser Bir anda Ömer'i bu Olaylar'dan Kurtarmak için Elinden Geleni Yapar Ve Ömer'i Bu tuzaktan Kurtarmayı Başarmıştır.Arif ise Ateş Komser ile Beraber Hareket Edip Bu Oyunu Bozmak için Elinden Geleni Yaparlar.

Diğer Tarafta ise Gazetelerde Çıkan Yalan Haberler ile Ömer'i iyicene Gömmeye Çalışırlar.Ülkü Ocakların Başına Geçmek için Bir Anda Komutanın Adamı Harekete Geçer.Fakat Bu Olanlar Hemen Gerçekleşmez Çünkü Ömer'i Sevenler Ülkü Ocağını Boş bırakmazlar Ve Çakallara Yem Etmeyeceklerini Söylerler.

Büyük Bir Heyecan ile Devam eden Dizide Sizlerle Trt 1 Ekranlarında Olmaya Devam ediyor.Sevda Kuşun Kanadın'da Acaba Arif Bu Oyun'u bozabilecekmi ?

Ömer Tam Ömer ile Buluşacak iken Bir Anda Muhbirlerin Olay yerini Öğrendiği için Polisler Tarafından yakalanacak iken Bir Anda Kaçmayı Başarınca.Kendi'ni Bir Mezarlığın içinde Bulur Ve Daha Neler Neler Hepsi sizlerle Yeni Bölüm'de.

Etiketler: Sevda   Kuşun   Kanadında   11.Bölüm   Fragmanı   28 Ekim   2016   Cuma  

Yorumlar 0

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 8 = ?

habersistemim: buki