Payitaht Abdülhamid 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 8 Aralık Cuma

Bu video 808 kere izlenmiş. 02 Aralık 2017, Cumartesi

Payitaht Abdülhamid dün akşam 27. son bölümü ile ekrana geldi. Son bölümün ardından hemen 28. bölüm fragmanını da yayınlayan Payitaht Abdülhamid'de salgın herkesi kasıp kavuruyor.

Payitaht Abdülhamid 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

TRT 1'in sevilen tarihi dizisi Payitaht Abdülhamid'in 27. bölümüne taht kavgası damga vurdu. Abdülhamid, tahtına göz koyan Abdülkadir'le resmen hesaplaşmaya başladı. Payitaht Abdülhamid 28. bölüm fragmanı yayınlandı.

İşte merakla beklenen Payitaht Abdülhamid'in 28. bölüm fragmanı...

Payitaht Abdülhamid son bölümde neler oldu?

Sultan Abdülhamid, Şehzade Abdülkadir’e canına kast edip tahta göz koymasının hesabını sorar. Üstelik petrol şirketinin karar hisselerini de yabancılara satmıştır! Abdülkadir kendini aklamak için Mahmud Efendi'den yardım ister. Öte yandan Marco da, ismini Abdülhamid’e verip kendini deşifre eden Mahmud Efendi'yi öldürmek için harekete geçmiştir. Sultan Abdülhamid yıllar önce hainler tarafından intihar süsü verilerek katledilen amcası Sultan Abdülaziz’in katillerinin bulunması ve yarım kalmış hesabının kapatılması için Murad’ı görevlendirir.

Zamanında Abdülaziz’in ölüm emrini vermiş olan Parvus, Sultanı öldüren katili koruma altına alır. Hatice, Kemalettin’e yazdığı aşk mektubunun Bidar Sultan’ın eline geçmesi sonucu intihara teşebbüs etmiştir. Hatice’nin neden canına kıymak istediği haremde merak konusu olurken, mektubu okuyan Bidar Sultan ve Naime Sultan durumu anlayıp adeta şok olurlar. Hatice, aşk mektubunu okuyan Bidar Sultan ve Naime Sultan’a ne cevap verecek? Abdülkadir’in cezası ne olacak? Mahmud Efendi Marco’nun elinde mi yoksa İngilizlerle iş birliği yaptığını öğrenen Abdülhamid’in kurduğu idam sehpasında mı can verecek? Ve Sultan Abdülaziz’in intikamı alınabilecek mi?

 

Yorumlar 0

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 1 = ?

habersistemim: buki