Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 83.Bölüm Fragmanı 5 Aralık 2017 Salı

Bu video 673 kere izlenmiş. 02 Aralık 2017, Cumartesi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 83. bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Ekranların en çok izlenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Meryem'in Hızır ile Candan'ı yakalaması sonrasında sosyal medyada tepkiler Hızır'a geldi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 83. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? ile ilgili görsel sonucu

Hızır Ali ile Selda'nın nişanlanması sonrasında tartışan ve evi terkeden Hızır, otelde tanıştığı Candan ile Meryem'e yakalandı. Şimdi ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 83. bölüm fragmanı yayınlandı mı merak ediliyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 83. bölüm fragmanı, bu sahne ile biten son bölümden sonra merakla beklenmeye başlandı. Meryem'in bu durumdan sonra ne yapacağı ayrı bir merak konusu.

Özür dilemek için gittiği Hızır'ı Candan ile uygunsuz bir şekilde gören Meryem, Hızır'ı terkedecek mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 83. bölüm fragmanını aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hızır Çakırbeyli hastane dönüşünde Mürsel'in tuzağına düşmüş, Ünal Kaplan'ın yardımı sayesinde bu tuzaktan sağ kurtulmayı başarmıştır. Yaraladığı Mürsel'in ölüm haberini almadan rahat edemeyecek olan Hızır, pimi çekilmiş bir bomba gibi patlayacağı yeri arar. Yaptığı iyilikle hayatını kurtaran Ünal'ı dahi tehdit etmekten geri kalmaz.

Yaşar da içerden, dışarıdakilerin güvenliğini sağlamak için çabalamaktadır. Kimsesiz dostları sayesinde edindiği bilgileri Tipi'nin yakınlarıyla paylaşacak, Mürsel'e bir adım daha yaklaşmalarını sağlayacaktır. Herkesin ortak derdi haline gelen kara bela ortadan kalkmadan kimse rahat uyumayacaktır.

Kızının katillerini bulmayı kendine takıntı haline getiren Meryem ise bunu başarana kadar eylemlerine devam etmekte kararlıdır. Planları dahilinde Hızır Ali ve Selda'yı nişanlamak istemesi, Hızır için bardağı taşıran son damla olacaktır...

Yorumlar 0

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 3 = ?

habersistemim: buki