Diriliş Ertuğrul 98. Bölüm Fragmanı İzle 6 Aralık 2017 Çarşamba

Bu video 1091 kere izlenmiş. 02 Aralık 2017, Cumartesi

Diriliş Ertuğrul 98. yeni bölümde Ertuğrul'a tuzak kurulacak!

Diriliş Ertuğrul 90. bölüm fragmanı yayınlandı ve heyecan doruğa çıktı. TRT 1 ekranlarının vazgeçilmez dizisi Diriliş Ertuğrul 98. bölümünde Ertuğrul büyük bir tuzakla karşı karşıya kalacak. İşte merakla beklenen Diriliş Ertuğrul 98. bölüm fragmanı ve özeti...

Diriliş Ertuğrul 98. yeni bölüm ile ilgili görsel sonucu

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 97. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sultan’ın fermanıyla uç beyliği alametlerini Oğuz beylerinin önünde Emir Saadeddin’in elinden almıştı. İlk iş olarak satışı bozduğu esnada kendisine kılıç çeken ve iki Çavdar alpının ölümüne sebep olan Bahadır Bey’in oğlu Sancar’ı sürgün etmişti. Sultan tarafından tam yetki verilen Ertuğrul’un bundan sonraki hamleleri ne olacak? Kendisine tuzak kuranın Ares olduğunu Ares’e söyleyecek mi? Karacahisar Kalesi’ni fethedebilecek mi?
 
Sultan tarafından Konya’ya çağırılan Emir Saadeddin’in bundan sonraki planı ne olacak? Tekfur Ares ile ittifakı devam edecek mi? Bahadır Bey’e karşı tavrı ne olacak? Ertuğrul’un Karacahisar Kalesi’ni fethetmesini engellemeye çalışacak mı?
Ares, Ertuğrul’dan tuzak meselesini öğrenebilecek mi? Ertuğrul’a dostluk elini mi uzatacak yoksa savaş hazırlıklarına devam edip taarruza mı geçecek? Tehlikeli savaşçı Titan’a ne görevler verecek?
 
Aslıhan, amcası Bahadır Bey ile olan beylik çekişmesinde onu yenebilecek mi? Bahadır Bey, Ertuğrul’un gelişinden ve oğlunun sürgün edilişinden sonra ne yapacak? Dündar’ın sürgün edilip ona destek veren beylerin beylikten azledilmesinden sonra Kayı obasında yeni düzen nasıl olacak?

Yorumlar 0

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 3 = ?

habersistemim: buki