Diriliş Ertuğrul 95.Bölüm Fragmanı. 15 Kasım 2017 Çarşamba

Bu video 864 kere izlenmiş. 08 Kasım 2017, Çarşamba

 

Diriliş Ertuğrul 95. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Son bölüm 8 Kasım)

Diriliş Ertuğrul 94. bölümde düşmanların arasında kalan Ertuğrul kurtulma planları yaptı. Diriliş Ertuğrul dizisinde savaş yeni başladı. Diriliş Ertuğrul 95. yeni bölüm fragmanı ise hemen yayınlandı

Diriliş Ertuğrul 95. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Son bölüm 8 Kasım)
 

TRT 1'in fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul yine çok konuşulacak bir bölüm ile ekrana geldi. Köle tüccarı Simko'nun elinden kurtulan Ertuğrul'un savaşı henüz bitmemiştir.  Diriliş Ertuğrul 94. bölümü ile dün akşam TRT 1'deydi...

 

 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL'DA NELER OLDU?

Köle tüccarı Simko’nun elinde esir olan Ertuğrul, Pitho ve diğer kölelerle birlik olup Simko’nun elinden kurtulmayı başarmıştır. Bu sırada Ares’in Hanlı Pazara gelen kervanları yağmalaması için görevlendirdiği eşkıya başı Mihalis de tesadüfen Simko ve Ertuğrul arasındaki kovalamacaya şahit olmuş ve durumu Ares’e bildirmiştir. Uzun bir kovalamacadan sonra Simko ve adamları, Ertuğrul ve kölelerin önünü kesmiş, Ertuğrul tam Simko ve adamlarını alt edecekken eşkıya başı Mihalis de adamlarıyla baskın yapmıştır. Şimdi iki düşman arasında sıkışan Ertuğrul ne yapacak? Onları bertaraf edip obasına varabilecek mi?

Diğer taraftan Kayı obası karışmış, Dündar’ın Hanlı Pazar’ı satıp Gündoğdu ve Sungur Tekin’in yanına göçme kararı obada infial yaratmıştı. Bu karara karşı gelen Artuk Bey de Dündar’ın töreye karşı geldiğini, bu durumda beyliğinin meşru sayılamayacağını söyleyip beyliğe aday olmuştu. Bundan sonra Kayı obasında olaylar nasıl gelişecek? Yeniden beylik toyu yapılacak mı? Yoksa Dündar’ın kararına uyulup Hanlı Pazar satılacak ve göç mü edilecek?

Ertuğrul’un yaşadığını öğrenen Ares’in bundan sonraki planı ne olacak? Ertuğrul obaya varmadan öldürebilecek mi?

Dündar’ı Hanlı Pazar’ı satması ve göç etmesi için teşvik eden Emir Saadeddin, Hanlı  Pazar’ı alması için de Bahadır Bey’e bir sandık altın vermişti. Emir Saadeddin bu emeline ulaşabilecek mi? Bahadır Bey, Hanlı Pazar’ı da satın alıp Çavdar beyliğini ele geçirebilecek mi? 

Yorumlar 0

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 6 = ?

habersistemim: buki