Her şeyi internetten yaptıran Türkiye'nin yeni dijital markası Lifecell ile mobil iletişim dünyası yepyeni bir boyuta taşınıyor. Telefonun icadının ardından önce çağrı cihazları, ardından cep telefonları ile iletişimde başlayan mobil çağ, şimdi de Lifecell ile yeni bir dönüşüm sürecine giriyor. Sonsuz dijital dünyanın ayrıcalıklarını sunan Lifecell ile artık dakika-SMS paketleri tarihe karışacak. Geçtiğimiz yıl Türkiye'de 4.5G'nin devreye girmesiyle birlikte özellikle gençlerin tüm iletişim ihtiyaçlarını daha yaygın olarak internetten karşılamaya başlamaları, müşterinin ihtiyaçlarını yakından takip eden Turkcell'i harekete geçirdi. Turkcell'in yeni sunduğu dijital markası Lifecell, konuşma dâhil müşterilerinin tüm iletişim ihtiyaçlarını sadece internet üzerinden karşılayacak.

Hayatı internet olanlara sadece Lifecell yetecek

MÜŞTERİ HİZMETLERİNE BİP ÜZERİNDEN ULAŞILACAK

Lifecell'in müşteri hizmetleri kanalı da dijital olacak. Lifecell müşterileri için özel olarak tasarlanan hizmet merkezine BiP üzerinden ulaşılabilecek.

TURKCELL LIFECELL TARİFE FİYATLARI

Super, Extra ve Pro olmak üzere üç ayrı paket ile gelen Lifecell tarifelerinde yer alan uygulamalarda geçerli 50 GB yer alacak. Lifecell'de Super tarifesini seçecek abonelere toplam 55GB'lik internet paketi 49 TL'ye satılacak. Extra paketini tercih eden aboneler ise toplamda 57 GB'lık internet paketine 59 TL'ye sahip olacaklar. Toplamda 60 GB'lık Lifecell Pro tarifesi ise kullanıcılara 69 TL'den sunulacak. Ayrıca ilk 2 ay içerisinde Lifecell'li olanlara tarifelerindeki internet paketlerine ek olarak 2GB internet de 12 boyunca hediye edilecek.
Tüm paketlerde BiP'ten BiP'e sınırsız konuşma ve mesajlaşma ile BiP'ten her yöne 1000 dakika arama yer alacak. Yine her pakette Twitter ve Facebook'a özel 2 GB'lık internet bulunacak.

TURKCELL'DEN YENİ DİJİTAL MARKA: LİFECELL