Diyanet İşleri Başkanlığı  ve Sağlık Bakanlığı tarafından 2015 yılından bu yana sağlık kuruluşlarında sunulan manevi destek uygulamasının ihtiyaçlar ve talepler dikkate alınarak planlanan hedefler doğrultusunda yaygınlaştırılması çalışmaları devam etmektedir. 

Söz konusu hizmet alanında görev alacak personelin hastanelerde etkili ve verimli manevi destek hizmeti sunabilmesini sağlamak amacıyla 168 saatlik hizmetiçi eğitim programı 03.01.2018-23.01.2018 tarihleri arasında gerçekleştirilmiştir.

Personelin hastanelerde manevi destek sunmak üzere görevlendirilmesi öncesinde 32 saatlik bir staj programına tabi olması gerekmektedir. Bu bağlamda planlanan staj programının ayrıntıları Diyanet İşleri dinihaber.comBaşkanlığı tarafından belirlendi.

 Staj programı, stajyer personelden sorumlu manevi destek personeli ile birlikte 4 (dört) gün süre ile tam gün esasına göre yapılacaktır.

 Söz konusu personel, isimleri karşısında yazılı illerde ilgili tarihlerde yol hariç 4 (dört) gün süre ile görevlendirilmişlerdir.

 

 

 

 

Diyanet İşleri Başkanlığı hastanelerde "Manevi Destek Uygulaması" için Stajgörecek personeli belirledi.

 

HASTANE STAJ PROGRAMI

SIRA NO STAJ YAPACAK PERSONEL ADI SOYADI İLİ İLÇESİ   STAJ
SORUMLUSU
ADI SOYADI
SAĞLIK TESİSİ TARİH ARALIĞI
1 Şaban
ÇELİK
ADANA Seyhan   Umut
KAYALI
Adana Şehir Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
2 Kemal
ŞAHBAZ
ADANA Sarıçam   Umut
KAYALI
Adana Şehir Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
3 Yaşar
YETER
ADANA Karaisalı   Umut
KAYALI
Adana Şehir Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
4 Veysel
BİLGEN
MERSİN Tarsus   Ayşe
AKTAŞ
Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
5 Habip
MEÇİN
MERSİN Akdeniz   Ayşe
AKTAŞ
Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
6 Fatma
Betül AKÇAER
MERSİN Erdemli   Ayşe
AKTAŞ
Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
7 Mehmet Uğur AFYONKARAHİSAR Merkez   Mustafa
Hikmet İNAN
Afyonkarahisar Devlet Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
8 Keziban SARIKAYA AFYONKARAHİSAR Merkez   Mustafa
Hikmet İNAN
Afyonkarahisar Devlet Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
9 Ahmet İSTEK ISPARTA Merkez   Mustafa
Hikmet İNAN
Afyonkarahisar Devlet Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
10 Zeynep Ruveyda BELKIS ISPARTA Gönen   Mehmet PEHLİVAN Afyonkarahisar Devlet Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
11 Feyza Kahvecioğlu KARACA ISPARTA Merkez   Mehmet PEHLİVAN Afyonkarahisar Devlet Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
12 Osman KIZMAZ DENİZLİ Merkezefendi   Mehmet PEHLİVAN Afyonkarahisar Devlet Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
13 İbrahim ÇOSKUN ANKARA Etimesgut   Mehmet
SAĞLAM
Ankara Sincan Dr. Nafiz Körez Devlet Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
14 Nurgül
KAYA
ANKARA Sincan   Süheyb
OKUR 
Ankara Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji Eğitim Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
15 Aynur OSMANOĞLU ANTALYA Kepez   Özgül
GÜNEL
Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
16 Nevzat KÖSE ANKARA Yenimahalle   Özgül
GÜNEL
Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
17 Hüseyin
KILIÇ
ANKARA Yenimahalle   Zafer
YAMAN
Ankara Ulus Devlet Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
18 Sümeyye DURAN SİVAS Yıldızeli   Zafer
YAMAN
Ankara Ulus Devlet Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
19 Selim SARIKAYA ANKARA Keçiören   Mustafa GÖKBULUT Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
20 Can
BİÇER
TEKİRDAĞ Süleymanpaşa   Murat
ÖZDEMİR
Ankara Türkiye Yüksek İhtisas Eğtitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
21 Kazım
YİĞİTER
SİVAS Merkez   Ahmet
Hüsrev
ŞEN
Ankara Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
22 Gökhan KARAGÖZ MUĞLA Menteşe   Ahmet
Hüsrev
ŞEN
Ankara Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
23 Aysel DURAN ESKİŞEHİR Tepebaşı   Osman
ÇİFTÇİ
Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
24 Recep
AY
ESKİŞEHİR Tepebaşı   Osman
ÇİFTÇİ
Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
25 Günay
AVCI
ESKİŞEHİR Odunpazarı   Murat
ARSLAN
Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
26 Salih
BAYINDIR
ANTALYA Elmalı   Fahri
ÇAYIR
Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
27 Bekir
IRMAK
ESKİŞEHİR Tepebaşı   Fahri
ÇAYIR
Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
28 Solmaz SARIKAMIŞ ANKARA Pursaklar   Fatma
Zehra
KARAKILIÇ
Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
29 Kadir ERGÜN BURSA Osmangazi   Hikmet
ŞARAPLI
Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
30 Mehmet SUNAY BURSA Osmangazi   Sevdanur
BULUT
Bursa Devlet Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
31 Muhammet ALIÇ BURSA Yıldırım   Hikmet
ŞARAPLI
Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
32 Sultan
İLİMDAR
BURSA Yıldırım   Sevdanur
BULUT
Bursa Devlet Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
33 Şentürk DEMİRCİ BURSA Kestel   Hikmet
ŞARAPLI
Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
34 Handan TEKKELİ BURSA İnegöl   Sevdanur
BULUT
Bursa Devlet Hastanesi
dinihaber.com
12.2.2018-15.2.2018
35 Ahmet
DEMİR
BALIKESİR Altıeylül   Sevdanur
BULUT
Bursa Devlet Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
36 Nusret
BİLAL
BALIKESİR Karesi   Hikmet
ŞARAPLI
Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
37 Çağrı
DEMİR
ÇORUM Merkez   Lütfullah
BOZOK
Hitit Üniversitesi Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
38 Sümeyra Bağdat ARSLAN ÇORUM Merkez   Faruk
ÖZDEMİR
Hitit Üniversitesi Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
39 Erhan AYDOĞDU YOZGAT Şefaatli   Lütfullah
BOZOK
Hitit Üniversitesi Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
40 İsmail
YILMAZ
YOZGAT Çandır   Faruk
ÖZDEMİR
Hitit Üniversitesi Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
41 Abdulvahit KARAKAŞ YOZGAT Merkez   Lütfullah
BOZOK
Hitit Üniversitesi Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
42 Mehmet
ÇELİK
YOZGAT Merkez   Faruk
ÖZDEMİR
Hitit Üniversitesi Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
43 Zeynep
KELEŞ
ERZURUM Palandöken   Nakşiye
Yasemin ANGIN
Erzurum Bölge Eğitim Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
44 Ali KURK RİZE Merkez   Nakşiye
Yasemin ANGIN
Erzurum Bölge Eğitim Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
45 Muhammet Burak BAKIR ELAZIĞ Merkez   Ömer
KIZILIRMAK
Erzurum Bölge Eğitim Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
46 Rasim KAYA ELAZIĞ Merkez   Erdal
DİZLEK
Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
47 Tuğba DALAMAN GÖKTAŞ ANTALYA Akseki   Faruk
KARACA
Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
48 Ayşe SAZAVER RİZE Merkez   Faruk
KARACA
Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
49 Suphi
KELEŞ
HATAY Altınözü   Necmettin
YOLCU
Hatay Kırıkhan Devlet Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
50 Bestami TRABZON HATAY Kırıkhan   Necmettin
YOLCU
Hatay Kırıkhan Devlet Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
51 Reşit KAVUKÇU HATAY Reyhanlı   Necmettin
YOLCU
Hatay Kırıkhan Devlet Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
52 Ayşe KARAPINAR İSTANBUL Sancaktepe   Aysun
ÖZKAN
İstanbul Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
53 Yusuf ÇINAR İSTANBUL Maltepe   Aysun
ÖZKAN
İstanbul Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
54 Ayşegül KONAR İSTANBUL Ümraniye   Hümeyra
Sancar KAYA
İstanbul Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
55 Bünyamin ERYİĞİT İSTANBUL Sultanbeyli   Behiye
Meral KAYALIOĞLU
SBÜ Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
56 Abdulkerim Taha COŞĞUN KOCAELİ Çayırova   Behiye
Meral KAYALIOĞLU
SBÜ Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
57 Mehmet Ali AÇAR İSTANBUL Beykoz   Behiye
Meral KAYALIOĞLU
Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştorma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
58 Süleyman MELİKOĞLU MALATYA Doğanyol   Behiye
Meral KAYALIOĞLU
Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştorma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
59 Hikmet CANKI İSTANBUL Kadıköy   Harun
CAN
Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştorma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
60 Yusuf GÜNDOĞDU İSTANBUL Maltepe   Harun
CAN
Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştorma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
61 Ayşegül
ÇALIK
DİYARBAKIR Silvan   Harun
CAN
SBÜ Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
62 Niyazi
Burak SELÇUKER
KOCAELİ Gebze   Harun
CAN
SBÜ Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
63 Gülizar BAL İSTANBUL Maltepe   Sebahattin KAYGUSUZ İstanbul Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
64 Mustafa
Salih ERSARAÇ
İSTANBUL Üsküdar   Sebahattin KAYGUSUZ İstanbul Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
65 Recep
KİP
İSTANBUL Eyüpsultan   Sebahattin KAYGUSUZ İstanbul Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
66 Mehmet
ÖZAN 
DİYARBAKIR Bağlar   Sebahattin KAYGUSUZ İstanbul Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
67 İbrahim
BAŞAR
İSTANBUL Fatih   Reyhan
YÜKSEL
İstanbul Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
68 Mehmet
Sadık ERDEM
TEKİRDAĞ Malkara   Reyhan
YÜKSEL
İstanbul Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
69 Nesibe GÖRDEBİL İSTANBUL Güngören   Reyhan
YÜKSEL
İstanbul Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
70 Muhlise
Arzu PEÇENEK
İSTANBUL Bağcılar   Reyhan
YÜKSEL
İstanbul Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
71 Mehmet
Akif KAHVECİBAŞI
ŞANLIURFA Eyyübiye   Settar
KILIÇ
İstanbul Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
72 Bilgehan
ARDA ÖZPINAR
EDİRNE Merkez   Settar
KILIÇ
İstanbul Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
73 Kübra CANTEKİN TEKİRDAĞ Çorlu   Settar
KILIÇ
İstanbul Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
74 Yücel ALBAYRAK İSTANBUL Fatih   Settar
KILIÇ
İstanbul Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
75 Seher
YÜZGEÇ
İSTANBUL Kağıthane   Muhammet
Celal ŞAHİN
İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
76 Abidin
GÜZEL
DİYARBAKIR Bağlar   Muhammet
Celal ŞAHİN
İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
77 Tuğba YAVUZ SİVAS Merkez   Muhammet
Celal ŞAHİN
İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
78 Erdal KARAMAN İSTANBUL Fatih   Muhammet
Celal ŞAHİN
İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
79 Hasan GÖNDÜZ İSTANBUL Başakşehir   Serap
TURSUN
İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
80 Meryem
KOÇ ŞEN
İSTANBUL Esenyurt   Serap
TURSUN
İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
81 Yunus ÜNAL İSTANBUL Fatih   Serap
TURSUN
İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
82 Yücel KARATOPRAK EDİRNE Merkez   Serap
TURSUN
İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
83 Hilal ŞAHİNARSLAN İSTANBUL Küçükçekmece   Huzeyfe
İNCE
İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
84 Abdullah ŞENYİĞİT İSTANBUL Üsküdar   Huzeyfe
İNCE
İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
85 Elanur
DERE
MALATYA Yeşilyurt   Huzeyfe
İNCE
İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
86 Murat
YILDIZ
İSTANBUL Esenyurt   Huzeyfe
İNCE
İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
87 Yücel TAK İSTANBUL Zeytinburnu   Huzeyfe
İNCE
İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
88 Bilal
Ahmet GÖNENLİ
İSTANBUL Küçükçekmece   Nihal
ESENDİR
İstanbul Başakşehir Devlet Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
89 Elif
Nur
ALAN
MUĞLA Menteşe   Ercan
YARIM
İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
90 Recep
AKTAŞ
AYDIN Nazilli   Ercan
YARIM
İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
91 Elif
UZUN
MANİSA Saruhanlı   Emine
BİLGİN SOLAK
İKÇÜ Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
92 İbrahim
IŞIK
DENİZLİ Merkezefendi   Emine
BİLGİN SOLAK
İKÇÜ Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
93 Mehmet
SARI
İZMİR Karabağlar   Emine
BİLGİN SOLAK
İKÇÜ Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
94 Mehtap ÇAĞLAR İZMİR Narlıdere   Emine
BİLGİN SOLAK
İKÇÜ Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
95 Naide
GÜNAY
BALIKESİR Altıeylül   Ahmet
DEMİR
İzmir-Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
96 Şükrü
AKDAĞ
MANİSA Yunusemre   Ahmet
DEMİR
İzmir-Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
97 Nigar TEZER İZMİR Karşıyaka   Ahmet
DEMİR
İzmir-Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
98 Özen KULAŞEN İZMİR Foça   Ahmet
DEMİR
İzmir-Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
99 Zeki
DEĞMİŞ
İZMİR Çiğli   Ömer
Faruk
CİVANA
İzmir Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
100 Fikret
GÖLGE
İZMİR Bergama   Ömer
Faruk
CİVANA
İzmir Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
101 Elif
ASLAN
AYDIN Efeler   Ömer
Faruk
CİVANA
İzmir Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi
dinihaber.com
12.2.2018-15.2.2018
102 Mustafa
UYAR
AYDIN Nazilli   Fazıl
AYSU
İzmir Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
103 Süleyman MECEK İZMİR Konak   Fazıl
AYSU
İzmir Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
104 Ahmet
ACAR
İZMİR Aliağa   Emine
ŞAHİN
İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
105 Betül
GÜMÜŞ
BALIKESİR Altıeylül   Emine
ŞAHİN
İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
106 Keziban
ILGAZ
DENİZLİ Pamukkale   Emine
ŞAHİN
İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
107 Cuma AKÇAKAYA KAHRAMANMARAŞ Onikişubat   Yusuf KARAOĞLAN Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
108 Ferdane BULUT ŞANLIURFA Haliliye   Yusuf KARAOĞLAN Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
109 Ramazan
KUŞ
MALATYA Akçadağ   Münibe
GÜMÜŞ
Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
110 Memet YÜKSEK GAZİANTEP Şahinbey   Münibe
GÜMÜŞ
Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
111 Fatma
DOĞAN
GAZİANTEP Şahinbey   Yusuf KARAOĞLAN Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
112 Zeynep
BAKAÇ
KAYSERİ Kocasinan   Sibel BÜYÜKPERDAH SBÜ Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
113 Betül
KUBAT KESER
KAYSERİ Melikgazi   Mustafa
TARCAN
SBÜ Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
114 Esra ÖZDEŞ KAYSERİ İncesu   Yavuz
İLGİN 
SBÜ Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
115 Huriye
BALKIS
ELAZIĞ Merkez   Yavuz
İLGİN 
SBÜ Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
116 Abdulğafur AKSAN ŞANLIURFA Karaköprü   Akif
GÖRMEZ
SBÜ Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
117 Veysel
YILMAZ
SİVAS Merkez   Mahide
POLAT
SBÜ Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
118 Esma
AYDIN
ANTALYA Gazipaşa   Hakkı
AYDIN
Konya Numune Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
119 Fatih
KARTAL
KONYA Karatay   Hakkı
AYDIN
Konya Numune Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
120 Ali
AKKAYA
ANTALYA Muratpaşa   Hakkı
AYDIN
Konya Numune Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
121 Tahir
ARSLAN
KONYA Meram   Hakkı
AYDIN
Konya Numune Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
122 Ali
DUYGUN
KONYA Meram   Mustafa
USLU
SBÜ Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
123 Hüseyin MAZLUM MERSİN Silifke   Mustafa
USLU
SBÜ Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
124 Mahmut KABALAK KONYA Meram   Mustafa
USLU
SBÜ Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
125 Esra
ÖNAL
KONYA Selçuklu   Mustafa
USLU
SBÜ Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
126 Selvinaz GÜNAYDIN KONYA Selçuklu   Hüseyin
KIZILTUĞ
SBÜ Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
127 Fatma
Hale SAĞIM
KONYA Karatay   Hüseyin
KIZILTUĞ
SBÜ Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
128 Negehan AKGÜMÜŞ KONYA Meram   Hüseyin
KIZILTUĞ
SBÜ Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
129 Cemil EREN ORDU Altınordu   İdris
SAĞLIK
Ordu Devlet Hastanesi   5.2.2018-8.2.2018
130 Eyüp YOLDAN ORDU Fatsa   İdris
SAĞLIK
Ordu Devlet Hastanesi   5.2.2018-8.2.2018
131 Süleyman UZUN RİZE İyidere   İdris
SAĞLIK
Ordu Devlet Hastanesi   5.2.2018-8.2.2018
132 Zübeyde ARSLANTAŞ ORDU Perşembe   İdris
SAĞLIK
Ordu Devlet Hastanesi   12.2.2018-15.2.2018
133 Sultan KARAGÖZ ORDU Ünye   İdris
SAĞLIK
Ordu Devlet Hastanesi   12.2.2018-15.2.2018
134 Cengiz
CÜNİ
ORDU Ünye   İdris
SAĞLIK
Ordu Devlet Hastanesi   12.2.2018-15.2.2018
135 Zeynep Neslihan
AVCI
GİRESUN Merkez   İdris
SAĞLIK
Ordu Devlet Hastanesi   12.2.2018-15.2.2018
136 Safa
VURAL
SAKARYA Karasu   Neşe
YILDIRIM
Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
137 Abdülhak ÇODAR SAKARYA Söğütlü   Zeynep
MEREY
Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
138 Fatma
Hatun AKDEMİR
KOCAELİ Derince   Neşe
YILDIRIM
Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
139 Zeynep ÇETİN KOCAELİ İzmit   Neşe
YILDIRIM
Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
140 İlknur
SEL
KOCAELİ İzmit   Neşe
YILDIRIM
Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
141 Rukiye EROĞLU KOCAELİ Başiskele   Neşe
YILDIRIM
Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
142 Bahattin TURGUT KOCAELİ Gölcük   Zeynep
MEREY
Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
143 İhsan
GÜZEL
KOCAELİ İzmit   Zeynep
MEREY
Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
144 Enes
FINDIK
ANTALYA Muratpaşa   Zeynep
MEREY
Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
145 Lütfü
YAVUZ
KOCAELİ İzmit   Zeynep
MEREY
Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
146 Emine Alaaddinoğlu AYAR GİRESUN Merkez   Feyza KÜÇÜKZOROĞLU Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
147 Bayram
Salih COŞKUN
AMASYA Merkez   Feyza KÜÇÜKZOROĞLU Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
148 Murat
YÜKSEL
SAMSUN İlkadım   Feyza KÜÇÜKZOROĞLU Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
149 Muhammed Hamdi
SEZEN
AMASYA Suluova   Feyza KÜÇÜKZOROĞLU Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
150 Hasan
GÜLAL
SAMSUN Bafra   Fatih ERGİN Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
151 İrfan
UÇAR
SAMSUN Atakum   Fatih
ERGİN
Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
152 İzzet YILDIZ SAMSUN Bafra   Fatih
ERGİN
Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
153 Hilal KARADİREK TRABZON Ortahisar   Fatih
ERGİN
Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
154 Abdulkadir YAVUZARSLAN SAMSUN Salıpazarı   Kenan
CAM
Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
155 Musa
UZUN
SAMSUN Atakum   Kenan
CAM
Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
156 Osman OKUTAN BURSA Nilüfer   Kenan
CAM
Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
157 Nusret GENCER TRABZON Merkez   Kenan
CAM
Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
158 Mustafa MALKOÇOĞLU TRABZON Tonya   Kadir
KALE
Samsun Gazi Devlet Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
159 Şule ÇAKAN SAMSUN Atakum   Kadir
KALE
Samsun Gazi Devlet Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
160 Zeynep BAŞTAN TRABZON Şalpazarı   Kadir
KALE
Samsun Gazi Devlet Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
161 Mahmut ÇÖPOĞLU SAMSUN Ayvacık   Kadir
KALE
Samsun Gazi Devlet Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
162 Lale
ÇAVAŞ
SAMSUN İlkadım   Gülbahat
TOP
Dr. Kamil Furtun Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
163 Çetin
SABAY
SAMSUN Bafra   Gülbahar
TOP
Dr. Kamil Furtun Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
164 Gülsüm
ÇAMLI
AMASYA Merzifon   Mücahit
KUZU
Dr. Kamil Furtun Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
165 Aydın
YILDIZ 
TRABZON Tonya   Mücahit
KUZU
Dr. Kamil Furtun Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
166 Buşra
YALÇIN
SAMSUN Canik   Gülbahar
TOP
Dr. Kamil Furtun Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
167 Sadullah ÇAKAR VAN Edremit   Cihan BAYRAKTAR SBÜ Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
168 Şevket
SAYIN
VAN Edremit   Cihan BAYRAKTAR SBÜ Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018

 

KALINACAK MEKANLAR 

 

İLİ İLÇESİ   STAJSORUMLUSU ADI SOYADI SAĞLIK TESİSİ TARİH ARALIĞI
MERSİN Erdemli   Ayşe AKTAŞ Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
ISPARTA Merkez   Mustafa Hikmet İNAN Afyonkarahisar Devlet Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
ISPARTA Gönen   Mehmet PEHLİVAN Afyonkarahisar Devlet Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
ISPARTA Merkez   Mehmet PEHLİVAN Afyonkarahisar Devlet Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
DENİZLİ Merkezefendi   Mehmet PEHLİVAN Afyonkarahisar Devlet Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
MUĞLA Menteşe   Ahmet Hüsrev ŞEN Ankara Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
ESKİŞEHİR Tepebaşı   Osman ÇİFTÇİ Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
ESKİŞEHİR Odunpazarı   Murat ARSLAN Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
ANTALYA Elmalı   Fahri ÇAYIR Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
BALIKESİR Altıeylül   Sevdanur BULUT Bursa Devlet Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
BALIKESİR Karesi   Hikmet ŞARAPLI Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
RİZE Merkez   Nakşiye Yasemin ANGIN Erzurum Bölge Eğitim Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
ELAZIĞ Merkez   Ömer KIZILIRMAK Erzurum Bölge Eğitim Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
ELAZIĞ Merkez   Erdal DİZLEK Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
ANTALYA Akseki   Faruk KARACA Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
RİZE Merkez   Faruk KARACA Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
HATAY Altınözü   Necmettin YOLCU Hatay Kırıkhan Devlet Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
HATAY Reyhanlı   Necmettin YOLCU Hatay Kırıkhan Devlet Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
DİYARBAKIR Bağlar   Sebahattin KAYGUSUZ İstanbul Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
EDİRNE Merkez   Settar KILIÇ İstanbul Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
SİVAS Merkez   Muhammet Celal ŞAHİN İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesidinihaber.com 12.2.2018-15.2.2018
EDİRNE Merkez   Serap TURSUN İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
MALATYA Yeşilyurt   Huzeyfe İNCE İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
MUĞLA Menteşe   Ercan YARIM İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
AYDIN Nazilli   Ercan YARIM İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
MANİSA Saruhanlı   Emine BİLGİN SOLAK İKÇÜ Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
DENİZLİ Merkezefendi   Emine BİLGİN SOLAK İKÇÜ Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
AYDIN Efeler   Ömer Faruk CİVANA İzmir Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
AYDIN Nazilli   Fazıl AYSU İzmir Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
BALIKESİR Altıeylül   Emine ŞAHİN İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
DENİZLİ Pamukkale   Emine ŞAHİN İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
ŞANLIURFA Haliliye   Yusuf KARAOĞLAN Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
MALATYA Akçadağ   Münibe GÜMÜŞ Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
GAZİANTEP Şahinbey   Münibe GÜMÜŞ Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
GAZİANTEP Şahinbey   Yusuf KARAOĞLAN Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
ELAZIĞ Merkez   Yavuz İLGİN  SBÜ Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
SİVAS Merkez   Mahide POLAT SBÜ Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
ANTALYA Muratpaşa   Hakkı AYDIN Konya Numune Hastanesidinihaber.com 12.2.2018-15.2.2018
MERSİN Silifke   Mustafa USLU SBÜ Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
GİRESUN Merkez   İdris SAĞLIK Ordu Devlet Hastanesi   12.2.2018-15.2.2018
KOCAELİ İzmit   Neşe YILDIRIM Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
KOCAELİ İzmit   Zeynep MEREY Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
GİRESUN Merkez   Feyza KÜÇÜKZOROĞLU Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
AMASYA Merkez   Feyza KÜÇÜKZOROĞLU Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
TRABZON Ortahisar   Fatih ERGİN Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
TRABZON Merkez   Kenan CAM Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
TRABZON Tonya   Kadir KALE Samsun Gazi Devlet Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
TRABZON Şalpazarı   Kadir KALE Samsun Gazi Devlet Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
AMASYA Merzifon   Mücahit KUZU Dr. Kamil Furtun Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
TRABZON Tonya   Mücahit KUZU Dr. Kamil Furtun Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
VAN Edremit   Cihan BAYRAKTAR SBÜ Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
VAN Edremit   Cihan BAYRAKTAR SBÜ Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018