Erbakan Hocayı anma ve anlama toplantısı yapılacak

Şuurlu Öğretmenler Derneği Erzurum Şubesinin organize ettiği program 4 Mart Cumartesi Saat 16:00'da Erzurum Lisesi Kültür Merkezinde yapılacak.

Programa Merhun Erbakan Hocanın 25 yıl boyunca hizmetkarlığını yapmış olan İbrahim Titiz katılıp konuşma yapacak. Toplantının sonunda hatim duası yapılacak.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, yazı

Erbakan’ın 25 yıl özel kalem müdürlüğünü yapmış olan İbrahim Titiz’in konuşmacı olarak katılacağı programla ile ilgili yazılı bir açıklama yapan ÖĞ-DER Erzurum Şube Başkanı Abdullah İkinci şöyle konuştu:

“Dünyaya iz bırakmış ve kendisinden sonra gelenler için kapanmayacak bir yol açmış, asrın lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocamızı bir kez daha hayırla ve rahmetle yad ediyoruz. Bilindiği üzere her yıl şubat ayının son haftasının Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ı Anma ve Anlama Haftası ilan edilmesiyle birlikte ülkemizin farklı şehirlerinde programlar düzenleniyor. ÖĞ-DER Erzurum Şubesi olarak biz de bu yıl hocamızı anma ve anlama programı düzenliyoruz. Bu kapsamda 4 Mart Cumartesi günü saat 16.00’da, Erzurum Lisesi Kültür Sitesi’nde Erbakan’ın Özel Kalem Müdürü İbrahim TİTİZ’in katılımıyla gerçekleştireceğimiz programa tüm halkımızı davet ediyoruz.” dedi.