15 temmuz ile ilgili görsel sonucu

 

TARİHTEN DERSLER ÇIKARMAK ..!
Osmanlı'dan sonra bu millet yeniden tarih sahnesinde yer almasın mazumlarin ümidi olmasın diye küresel güçler çok planlar yaptılar. Bugünde yarında yapacaklar. 
Dünün planlayıcılarını iyi tanıyıp tanıtmazsak gerekli tedbirleri zamanında almayıp sadece taşeronlarda kalırsak bu planlayıcılar başka taşeronlara yeni işler verebilir.

15 Temmuzun planlayıcıları bu ülkede büyük bir iç savaş çıkartıp bu ülkeyi Suriye yapmak istediler başaramadılar. Bu demek değil ki vazgeçtiler. 
Bu ülkenin en zeki evlatlarını bu yapı vasıtasıyla etrafında toplayıp Siyonizm'in ve bugünkü temsilcileri olan ABD ve İng. planlarına alet ettiler. Bugün de kullanılmış bir mendil gibi kenara atıyorlar.

Küresel güçler dünyada yaşanan adaletsizlik ve sömürünün bitmemesi için Türkiye gençliğinden çok korkuyorlardı. Birinci intikamlarini 1980 Darbesi sonucunda sağcı solcu diye ayirtip savaştırdığı gençleri darbeciler eliyle yok edip aldılar.
2.intikamlarini ise destekleyip güçlendirdikleri bu yapıya ülkede bir darbe planlatıp aldılar. Gençliği 2.kez oyuna getirtip bu yapı eliyle yok ediyorlar.

Toplum olarak tüm bu tip dış mihraklı girişimlere karşı hassas olmak eğitimli ve şuurlu olmak gerekir. Gençlere göstermelik bir kaç sergi ve konserle bu oyunlara karşı nasıl uyanık olmaları öğretilmez. Daha ufuk açıcı programlar yapmak gerekir.

 

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve yazı