Millet şehitlerine ağlarken onlar 'İçmeye devam' dediler!

Diriliş Ertuğrul'da baş rol oynayan Engin Altan Düzyatan'ın içki masasındaki görüntüleri ve yapılan paylaşım halkta büyük tepki topladı. Ve sinema sektöründeki durumu da bir kez daha ortaya koydu. Tarihin önemli şahsiyetini Ertuğrul Gazi'nin hayatını oynayan sanatçının içki masasındaki görüntüsü sosyal medayada büyük tepki ile kaşılandı. Paylaşılan resimlerin altına yüzlerce yorum yapılarak tepki gösterildi.

Sosyal medya hesabını aktif kullanan isimlerden Oktay Kaynarca'nın yanında Engin Altan Düzyatan'ın da olduğu fotoğrafı "içmeye devam" notuyla paylaşması takipçilerinden tepki aldı. Özellikle Düzyatan'a tepki gösteren sosyal medya kullanıcıları "Para için 'Ertuğrul' olanların ederi ancak bu kadar oluyor işte" yorumunu yaptı.

'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Hızır Çakırbeyli'si Oktay Kaynarca, dün akşam aralarında 'Diriliş Ertuğrul'un başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan'ın da olduğu skandal fotoğrafı sosyal medyadan paylaştı.

"BÖYLE BİR GÜNDE İÇMEK Mİ OLUR?"

Paylaşımına 'içmeye devam' notu düşen Kaynarca'yı takipçileri uyardı. Halep'teki katliam devam ederken ve Beşiktaş'taki saldırıda 44 şehit vermişken böyle bir not düşmesine bazı takipçiler; "böyle bir günde içmek?" gibi yorum yaptı.

Ayrıca tarihte önemli şahsiyeti oynayan bir oyuncunun dikkatlice seçilmesi gerektiğini de bir kez daha ortaya koydu.

İşte Kaynarca'nın o paylaşımı;

FOTOĞRAFI SİLDİ, HZ. ALİ'NİN SÖZÜNÜ PAYLAŞTI

Gelen tepkiler üzerine fotoğrafı kaldıran Oktay Kaynarca, Halep'le ilgili Hazreti Ali'ye atfedilen "Bir zulü engelleyemiyorsanız en azından onu herkese duyurun" sözünü paylaştı.

DİZİDE NASIL BİR ERTUĞRUL VAR, MASADA BAŞKA. İŞTE 70.BÖLÜM FRAGMANI


Sosyal medyada çok sayıda görüş bildiren halk "bu dizideki ruha uygun oyuncular olması gerekir 

yada oynayan oyuncuların bu ruha uygun hareket etmesi gerekir" diye tepki gösterdiler.