SEVGİLİ ANNELER VE ANNE ADAYLARI;
SAYGIDEĞER 65 YAŞ ÜZERİNDEKİ GENÇLER VE DEĞERLİ ÇOCUKLAR

Losev kansere karşı tüm bireleri Lütfen  Kasım ile  Nisan tarihleri arasında salatalık, domates, patlıcan, biber, şeftali, karpuz, erik, muz gibi yaz SEBZE ve MEYVELERİNİ yemeyi tercih etmeyiniz.

Çünkü bu tarihler arasında satın alacağınız bu gıdaların hiçbiri doğal ortamlarda, tarlalarda, güneş ışığında ve doğal gübrelerle yetiştirilmiyorlar. Ya nasıl yetiştiriliyorlar:

-Naylon örtü ve benzeri kaplamaların altındaki seralarda

-Sıcak ortam sağlamak için yaratılan kapalı ortamlarda

-Büyümesi için aşırı miktarda kullanılabilen hormonlarla

-Böceklerden korunmak için aşırı miktarda kullanılabilen tarım ilaçlarıyla yetiştiriliyorlar.

Çabuk bozulmasın, raftaki ömrü uzun olsun diye de erkenden toplanıp sandıklanıyor ve size sunuluyor. Vitamin ve mineralleri de eksilebiliyor.Tüm bu doğal olmayan koşullarda yetişen sebze ve meyveler kanser riskini %70 artırmaktadır.

İşin en acı tarafı hamile bir anne doğal ve organik olmayan, sera ürünü bu meyve ve sebzeleri yediği takdirde aldığı bu hormonlar ve tarım ilaçları doğrudan anne karnındaki bebeğine de geçmektedir. Yine emziren annelerden, anne sütü ile bu tarım ilaçlarının bebeğine geçtiği bir çok bilimsel araştırmalarda gösterilmiştir.

Hem kansorejen hem de pahalı olan bu meyve ve sebzeler yerine kışın yetişen ve vitamin, minerallerden zengin olan ıspanak, pırasa, karnabahar, yerelması, elma, portakal, mandalina gibi kış sebze ve meyveleri tercih ediniz. Bu şekilde hem sağlıklı olursunuz hem de kanserden korunursunuz.

Biz ciddi, güvenilir bir sivil toplum örgütü olarak sizleri kanserden korumak istiyoruz. Tek amacımız budur.

ÇOCUKLARIMIZ ACABA NE YİYORLAR ?? HİÇ DÜŞÜNÜYOR MUSUNUZ. Lütfen önce resme bakınız ve düşününüz. 15 GÜN ÖNCE ALDIĞIMIZ  BU DOMATESLER BUZDOLABINDA DURDU VE İÇLERI BU HALE GELDİ.

DOMATESİN SAP KISMINDAN BAŞLAYAN BU SİYAH ALANLAR ZEHİR MİDiR ? TARIM İLACI KALINTISI MIDIR ?? HORMON BİRİKİNTİSİ MİDİR ?? UZMANINDAN YANIT BEKLİYORUZ.

Sizce bunlar kabuğu dıştan yıkansaydı geçer miydi??

PEKİ BU RENGİ ALMADAN 1 GÜN ÖNCE BİZ BUNU MİNİCİK BEBEKLERIMİZE VEYA HAMİLE ANNELERİMİZE YEDİRSEYDİK NE OLACAKTI?

ACABA ALLERJİSİ VAR DİYE BİR ALLERJİ UZMANINA MI YA DA ÇOCUĞUM HALSİZ VE KANSIZ DİYE HEMATOLOJI UZMANINA MI GÖTÜRECEKTİK??

BU FELAKETE KİM DUR DIYECEK? KİM BUNLARI TAHLİL EDİP KONTROL EDECEK ????

KİMSEYİ PANİĞE SEVKETMEK İSTEMİYORUZ AMA BÖYLE SEBZEYİ BÖYLE MEYVEYİ GÖZ GÖRE GÖRE BEBEKLERİMİZE YEDİRMEK DE  İSTEMİYORUZ.

Lütfen herkes bu soruyu yüksek sesle sormaya başlasın! Gelecek olan yanıtları da hep birlikte paylaşalım.

Teşekkürlerimizle

Dr. Üstün EZER
Pediatrik Hematolog
Yönetim Kurulu Başkanı