Liselere Yerleştirme Sonuçları Açıklandı. Liselerin taban puanları ve boş kontenjan listeleleri de yayımlandı. 2018 Yılı Merkezi Sınav Puanı İle Öğrenci Alan Ortaöğretim Kurumları, Yerleştirmeye Esas 1. Nakil Başvuruları Tercih Listeleri ve Taban Puanları Tercih listeleme işlemi sonrası, 30 Temmuz 2018 tarihli merkezi sınav puanı ile yerleştirme sonuçlarına göre tercih taban puan ve boş kontenjan bilgilerini görebilirsiniz. 2018 Yılı Merkezi Sınav Puanı İle Öğrenci Alan Ortaöğretim Kurumları, Yerleştirmeye Esas 1. Nakil Başvuruları Tercih Listeleri ve Taban Puanları için Tıklayınız 2018 Yerel Yerleştirme ve Pansiyonlu Okullar,

Yerleştirmeye Esas 1. Nakil Başvuruları Tercih Listeleri Tercih listeleme işlemi sonrası, 30 Temmuz 2018 tarihli yerel yerleştirme sonuçlarına göre tercihe yerleşen en son öğrencinin yerleştirilme bilgilerini ve tercih boş kontenjanlarını görebilirsiniz.

2018 Yerel Yerleştirme ve Pansiyonlu Okullar,

Listelere aşağıdaki bağlantı ile direkt olarak erişebilirsiniz. Söz konusu sayfada okul türünü seçip, il ve ilçenizi belirttikten sonra "Tüm Liste" butonuna tıklayıp ilgili listeyi görebilirsiniz.