Yılalrdır gençliğin izlediği kurtlar vadisi Ousunun fragmanında ezan tersten okunuyor? Peki neden? Kabbala büyüsüne benzeyen görüntüler olduğu iddia ediliyor. Türk dizi sektörünün en uzun soluklu dizilerinden biri olan Kurtlar Vadisi Pusu hakkında ortaya atılan iddialar hiçte yenilir yutulur cinsten değil mezarlıkta çekilen sahneler ve mezarlıkta bulunan mezar taşının üstünde Erdoğan yazılı olması büyük tartışmalara sahne olurken dizinin bazı bölümlerinde yaşananlar adeta şoke etti.


KURTLAR VADİSİ PUSU İÇİN ŞOK İTHAM

Kurtlar Vadisi Pusu ile Beyaz TV arasında patlak veren kavgada şoke eden iddialar var. Kavganın asıl sebebi Pana Filmin eski bölümlerinin yayın iznini Beyaz TV'den alıp 360 kanalına vermesi deniliyor. Beyaz TV'deki Söylemezsem Olmaz programı Pana filmin üzerine gitmeye devam ediyor. Nihat Doğan ve Ömür Varol bu kez yenilip yutulmayacak cinsten ithamlarda bulundular.
İşte Tv'de yapılan Kurtlar Vadisi Pusu'da ilginç görüntülerBu yazının tüm hakları ErzurumSayfası.Com aittir. "www.erzurumsayfasicom" biçiminde aktif bağlantı kurulabilir, açık kaynak

gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal takip yapılacaktır.