20 Ocak cuma günü karneler saat kaçta dağıtılacak. Binlerce öğrenci bu sorunun yanıtını merak ediyor. 2016 - 2017 eğitim öğretim yılı birinci dönemin sona ermesine sayılı günler kala karnelerin saat kaçta dağıtılacağı merak konusu oldu. Peki sabahçılar karneyi saat kaçta alacak? Öğlenciler karneyi saat kaçta alacak? İşte karnelerin dağıtılması ile ilgili tüm bilgiler

KARNELER YARIN SAAT KAÇTA DAĞITILACAK?

Karne heyecanı başladı! 20 Ocak Cuma günü verilecek olan karne ve başarı belgeleri (Takdir, teşekkür, onur belgesi) sabah gerçekleştirilecek küçük bir törenin ardından öğrencilere dağıtılacak. Karnelerin dağıtım saati belirlendi. İkili eğitim gören okullarda sabahçı öğrenciler 9-11, öğlenci öğrenciler ise 10-12 arasında karne ve belgelerini alacak.

15 Tatil Ne Zaman Bitecek?

Birinci dönemin sona ermesiyle öğrenciler 15 tatile girecek. 20 Ocak 2017 Cuma günü başlayacak olan yarıyıl tatili 6 Şubat 2017 Pazartesi günü sona erecek. Öğrenciler 6 Şubat 2017 Pazartesi günü ders başı yapacak. Yoklamalar bu tarihten itibaren alınmaya başlayacak ve devamsızlık yapan öğrencilerin hakları düşecek.