İSTANBUL DA HAYAT FELÇ OLDU

İSTANBUL'da beklenen yağış büyük bir afete yol açtı. Saat 18.00'da hava gece yarısı olmuş gibi karardı. İstanbul cevizden büyük doluyla parçalandı. Ağaçlar devrildi, metrobüs yollarda kaldı, marmaray durdu, vapurlar kabus yaşattı. İşte İstanbul'dan gelen görüntüler.Meteoroloji saatler öncesinden uyarmıştı ancak kimse bu kadarını beklemiyordu. Geçen hafta yaşanan yağmurun çok daha beteri doluyla birlikte geldi. İstanbul'un bir çok ilçesinde ağaçlar devrildi, metrobüs yolları su altında kaldı.

İstanbul fırtınayla yıkıldı! Hayat Felç oldu... ile ilgili görsel sonucu

Vapurlar sahile yanaşamazken her yandan siren sesleri gelmeye başladı. Dolu o kadar büyüktü ki evlerin camları kırıldı, duvarlar şarapnal parçaları yemiş gibi yara aldı.

İSTANBUL DA DOLU ile ilgili görsel sonucu

 

İstanbul'u 1 saat içinde afet yerine çeviren fırtına önce yağışla patladı. Gökyüzü simsiyah olduğunda yaşanacakların habercisi gibiydi. Rüzgarla birlikte yağışın ardından dolu başlayınca herkes eşi benzeri olmayan bir felaketle yüzyüze olduğunu farketti. Ceviz büyüklüğündeki dolu evlerin ve arabaların camlarını kırdı.

İstanbul fırtınayla yıkıldı! Hayat Felç oldu... ile ilgili görsel sonucu

Şişli'de mezarlık duvarı çöktü yaralılar var

Her yandan felaket haberleri gelirken metrobüs hattı su altında kaldı. İşten çıkış saatinde doluya tutulan İstanbul halkı evine gidemedi yollarda felaketi yaşadı.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, gökyüzü ve açık hava

Etiketler: istanbulda   hayat   felç   oldu