1.Dünya Savaşından sonra başlayan işgaller ve bu işgallere bağlı yaşanan yıkım ve zulümler arşa dayandı. İslam ümmeti kan ağlıyor. Ümmeti kurtaracak tek güç olan Türkiye 1957'den beri 60 yıldır AB kuyruğuna takılmış sıra bekliyor.

Bu günlerde Avrupa'nın yüzünü bir kez daha göstermiş olmasına rağmen halen akıllanmış görünmüyoruz. Halen daha inadına AB diyen yöneticiler var. Avrupa Birliği aşkı öyle kör etmiş ki birilerini illa da Avrupa Birliği diyor. AB'nin tüm yetkilileri "sizi almayacağız" desede bizimkiler "almassanız bacadan gireriz" edasındalar. 

İslam ümemtine baş olup yeniden islam alemini birleştirmesi gereken Türkiye AB limanından ayrılmıyor. Hollanda'nın ve Almanya'nın son birkaç haftadır yaşattıklarına rağmen inadına AB diyenleri görmek mümkün.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, açık hava

Bu görüntüler İslam aleminde eksik olmuyor. İşgal edilen ülkelerde zulüm arşa yükseldi ama İslam alemi başsız ve sahipsiz bir görüntü sergiliyor. Milletin gözü önünde alınıp götürülüp kurşuna dizilen binler var.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta ve açık hava

Osmanlı varken başı dara düşen sıkışan Osmanlıyı arıyor ona mektup yazıp ondan yardım dileniyordu ama şimdi Osmanlı yok ve Onun yerinde İlla da Avrupa Birliği diyen onları sahipsiz ve başsız bırakan Türkiye var maalesef.

Türkiye İslam Aleminin ümidi fakat Türkiye doğru limanda değil. Türkiye'nin yeri İslam ülkelerine liderlik yapıp onları birleştirmek olmalıdır.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, açık hava

Hayvan gibi arabaların bagajına doldurulan insanlar işte böyle ölüme ve işkenceye götürülüyor. İslam ümmeti soruyor. Fe Eyne Türkiye? Türkiye nerede?

İktidarın vekili bu gün İlla da AB diyor!

Avrupa'nın bu kadar yaptığı hainliğe rağmen iktidar Partisi vekili AB'den vezgeçemeyiz

diyorsa oturup düşünmek lazım. Ümmete kim sahip çıkacak? Avrupanın yaptığı bu zalimane tutuma karşı alınması gereken en büyük tedbir AB bakanlığının kapanması iken 

sayın vekil kapanmasına karşı ise Avrupa daha ne yapacak ki AB'den vazgeçelim diyor vatandaş.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, yazı