Yarı final ilk maçı Erzurum'da

Erzurumspor galibiyet için hazır. Provakasyonlara gelinmezse maçı Erzurumspor rahat alır diye konuşuluyor.

Başkan seyircileri uyardı

BB Erzurumspor Başkanı Ali Demirhan taraftarları tahriklere gelmemesi konusunda uyardı. Erzurumspor'u en iyi Amedspor'un misafir ettiğini hatırlatan Başkan Demirhan, "Sadece takımımızı desteklememiz lazım. Bu tahrikler Erzurumspor üzerine oynanan oyunlardır. Amedspor bizi en iyi şekilde ağırlamıştı. Gerek saha dışında gerekse saha içinde hiçbir tatsızlıkla karşılaşmadık. Bizde onları en iyi şekilde ağırlayıp inşallah galip gelerek finale çıkacağız"dedi.

Maçı karıştırmak için provokatörlerin her yolu deneyebileceğinin de altını çizen Başkan Demirhan, "Amedspor'da ülkemizin bir takımı. Tribünlerde Erzurumspor taraftarı olmayan bazıları her türlü olayı çıkarmak için elinden geleni yapabilir. Taraftarlarımız o kişilere prim vermesin. Çünkü bu maçın telafisi yok. Kazanıp yolumuza devam edeceğiz"şeklinde konuştu.

TARAFTARLARDA SANAL MEDYA DA UYARIYORLAR

Ligde ki ilk maçta ki gibi amedspor futbolcularının yaptığı kışkırtıcı, tahrik edici hareketleri olmazsa biz bu maçı güle oynaya alırız. Tahriklere gelme Dadaşım... Rakip ilk maçı tahrik ederek kazandı unutmayalım. Tahrik etti taraftar kızdı bizim futbolcuların motivasyonu düştü ezerek oynadığımız bir maçı vermiş olduk. Şimdi 90 dakika ne olursa olsun sükunetimizi koruyacağız. Allah yardımcımız olsun.