Nazifoğlu, Selçuk İnan ve Sabri Sarıoğlu'nun takımdan gönderileceğine ilişkin yapılan iddialara sert yanıt verdi.

SELÇUK HABERLERİNİ YALANLADI

Levent Nazifoğlu,"Kesinlikle Sabri ve Selçuk konusunda operasyon yapacağımız iddiaları doğru değil. Biz operasyon yapacağımız oyuncuyu kaptan mı çıkarırız? Beşiktaş ile oynayacağımız kupa maçı öncesi bu tarz haberlerin çıkmasını manidar karşılıyorum. Futbolcular ve yönetim arasında güzel bir bağ var, bu bağı zedeleyemezler. Takımda bu sezon herkes işini yapıyor, herkes bunun bilincinde" diye konuştu.

LUCAS LEİVA GALATASARAY TRANSFERİNDEN VAZGEÇTİ

 

DENAYER SICAK BAKIYOR

NTV Spor'a konuşan ve Manchester City'nin oyuncusu Jason Denayer'i 1 yıl daha kiralamak için görüşmelerin sürdüğünü belirten Nazifoğlu,"Manchster City ile yaptığımız temaslar olumlu gidiyor. Denayer de bize gelmeye sıcak bakıyor. Sanırım o konuda olumlu sonuç alacağız"dedi.

DZEMAİLİ BOLOGNA'YA GİDİYOR

Blerim Dzemaili'nin Bologna ile anlaştığını vurgulayan Nazifoğlu,"Dzemaili transferi bu hafta sonuçlanabilir. Bologna kulübü ile görüşüyoruz ve aramızda ufak pürüzler kaldı"diye konuştu.

OLCAN, UMUT VE TARIK AYRILIYOR

Riekerink tarafından kadro dışı bırakılan Olcan Adın, Umut Bulut ve Tarık Çamdal'ın takımdan ayrılacağını belirten Nazifoğlu, "Oyuncularla ve menajerleri ile toplantılar yapıyoruz. Kendilerinin de mağdur olmayacakları şekilde formüller üretip hayata geçireceğiz. Galatasaray'a hizmet etmiş oyuncular, ancak kadromuzda düşünmüyoruz" diyerek sözlerini noktaladı.