İl Milli Eğitim Müdürü Ercan YILDIZ Aziziye ilçesine bağlı Zübeyde Hanım Ortaokulu İle Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulu ziyaret etti. Öğretmenlerle de birayaya gelen YILDIZ, Öğretmenlere Eğitimde başarı için neler yapılması gerektiği konusunda fikirlerini ve önerilerini anlattı. 

09-11-2016

Yapılan ziyaretlerde okul binalarının fiziki yeterlilikleri incelenerek, Öğretmenler ve okul idarecileri ile eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi alış verişinde bulunuldu. Özellikle TEOG sınavına girecek 8.sınıf öğrencilerimizi sınıflarında ziyaret eden Milli Eğitim Müdürümüz sınav öncesi öğrencilerimize yapmaları gerekenler hakkında bilgiler vererek başarılar diledi.

Zübeyde Hanım Ortaokulu bünyesinde bulunan özel eğitim sınıfında öğrenim gören öğrencilerimizle yakından ilgilenen İl milli Eğitim Müdürü Sayın Ercan YILDIZ bu öğrencilerimizin her türlü ihtiyaçlarının karşılanması için okul idarecilerine talimat verdi.

Yapılan ziyaretlerin sonunda okul idarecileri ve öğretmenleriyle kısa bir toplantı yapan YILDIZ’a Aziziye İlçe Milli Eğitim Müdürü Nurullah YAVİLİOĞLU ve Şube Müdürü Fahrettin İLTER eşlik etti.