Erzurum Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bu sene 2. si düzenlenecek olan, Doğu’nun En Büyük Kitap Fuarı 28 Nisan- 7 Mayıs Tarihleri Arasında, birbirinden özel söyleşiler, imza günleri, etkinliklerle Erzurum Havuzbaşı Kent Meydanında siz kitapseverlerle birlikte.

YER: HAVUZBAŞI KENT MEYDANI

SÖYLEŞİLER GÜN & 28 NİSAN

BAŞLANGIÇ YAZAR İSMİ YAYINEVİ YER
16:00 NEHİR AYDIN GÖKDUMAN ERDEM YAYINLARI STAND
16:00 ALİ ÖZKANLI VEFA YAYINLARI STAND
16:00 FURKAN UĞUR EŞİTTİ VEFA YAYINLARI STAND
18:00 OSMAN AKTAŞ ÖTÜKEN YAYINLARI STAND
19:00 STAND5 Kayıttan 1 - 5 Arası KayıtlarÖncekiSonraki
2. GÜN & 29 NİSAN'DA YAPILACAK OLAN SÖYLEŞİLER

BAŞLANGIÇ YAZAR İSMİ YAYINEVİ YER
11:00 ALİ ÖZKANLI VEFA YAYIN GRUBU STAND
11:00 FURKAN UĞUR EŞİTTİ VEFA YAYIN GRUBU STAND
11:00 ZEKERİYA EFİLOĞLU HAYAT YAYINLARI STAND
11:00 ÖMER ÖZDEN ÖTÜKEN YAYINLARI STAND
11:00 MEHMET BİLGİN ÖTÜKEN YAYINLARI STAND
11:00 İSMAİL BİLGİN ÖTÜKEN YAYINLARI STAND
11:00 SÖNMEZ KUTLU ÖTÜKEN YAYINLARI STAND
12:00 MİNE SOTA ERDEM YAYINLARI STAND
12:00 EDİZ HUN BKY-BABIALİ KÜLTÜR YAYINCILIĞI STAND
12:00 İRFAN GÜRKAN ÇELEBİ NESİL YAYINLARI STAND
13:00 MİNE SOTA ERDEM YAYINLARI STAND
13:00 Prof.Dr. NURULLAH GENÇ TİMAŞ YAYINLARI STAND
13:00 NEJLA ARSLANKURT HAYAT YAYINLARI STAND
14:00 Dr.NECDET SUBAŞI OTTO YAYINLARI STAND
14:00 Prof.Dr.ŞABAN ALİ DÜZGÜN OTTO YAYINLARI STAND
14:00 Prof.Dr. BÜNYAMİN ERUL OTTO YAYINLARI STAND
14:00 Prof.Dr.SÖNMEZ KUTLU OTTO YAYINLARI STAND
14:00 LOKMAN AYDOĞAN BİLGE KÜLTÜR SANAT YAYINLARI STAND
14:00 MEHMET ERDOĞAN VEHİP ATALAY KİTAPSARAYI STAND
14:00 HÜSEYİN OKUR SEMARKAND YAYINLARI STAND22 Kayıttan 1 - 20 Arası KayıtlarÖncekiSonraki
3. GÜN & 30 NİSAN'DA YAPILACAK SÖYLEŞİLER

BAŞLANGIÇ YAZAR İSMİ YAYINEVİ YER
10:00 ALİ ÖZKANLI VEFA YAYIN GRUBU STAND
11:00 ZEKERİYA EFİLOĞLU HAYAT YAYINLARI STAND
12:00 İRFAN GÜRKAN ÇELEBİ NESİL YAYINLARI STAND
13:00 SEYFULLAH AYDIN MN YAYINCILIK(TAŞ MEDRESE YAYINLARI) STAND
13:00 Prof. Dr. AHMET TAŞAĞIL BİLGE KÜLTÜR SANAT YAYIN STAND
13:00 NEJLA ARSLANKURT HAYAT YAYINLARI STAND
13:00 SALİH SURUÇ TİMAŞ YAYINLARI STAND
14:00 FİLİZ PULUÇ AGAPİ YAYINLARI STAND
14:00 MEHMET ERDOĞAN VEHİP ATALAY KİTAPSARAYI STAND
15:00 OĞUZHAN ERTUL AGAPİ YAYINLARI STAND11 Kayıttan 1 - 10 Arası KayıtlarÖncekiSonraki
4. GÜN & 1 MAYIS

BAŞLANGIÇ YAZAR İSMİ YAYINEVİ YER
11:00 NURAN TAYDAŞ ÇAL VEFA YAYINLARI STAND
11:00 TUNCEL ALTINKÖPRÜ HAYAT YAYINLARI STAND
13:00 MUZAFFER TAŞYÜREK MN YAYINCILIK(TAŞ MEDRESE YAYINLARI) STAND
14:00 SARA GÜRBÜZ ÖZEREN DAMLA YAYİNEVİ STAND4 Kayıttan 1 - 4 Arası KayıtlarÖncekiSonraki
5. GÜN & 2 MAYIS

BAŞLANGIÇ YAZAR İSMİ YAYINEVİ YER
11:00 NURAN TAYDAŞ ÇAL Vefa Yayın Grubu STAND
11:00 TUNCEL ALTINKÖPRÜ HAYAT YAYINLARI STAND
11:00 MELİH TUĞTAĞ HAYAT YAYINLARI STAND
14:00 İSKENDER ÖKSÜZ İLGE KÜLTÜR SANAT YAYINLARI STAND
14:00 MESUT TURAN DAMLA YAYINLARI STAND
15:00 LEYLA İPEKÇİ YENİŞAFAK STAND6 Kayıttan 1 - 6 Arası KayıtlarÖncekiSonraki
6. GÜN & 3 MAYIS

BAŞLANGIÇ YAZAR İSMİ YAYINEVİ YER
10:00 NURAN TAYDAŞ ÇAL Vefa Yayın Grubu STAND
11:00 MELİH TUĞTAĞ HAYAT YAYINLARI STAND
11:00 İBRAHİM ÜNSAL HAYAT YAYINLARI STAND
12:00 SEVİNÇ ÇOKUM KÜLTÜR EĞİTİM VAKFI KİTABEVİ (KAPI YAYINLARI) STAND
13:00 ERDAL DEMİRKIRAN KÜLTÜR EĞİTİM KİTABEVİ STAND
14:00 CEMİL KOÇAK

KÜLTÜR EĞİTİM VAKFI KİTABEVİ STAND
15:00 MUSTAFA ULUSOY

KÜLTÜR EĞİTİM VAKFI KİTABEVİ STAND
16:00 ERDAL DEMİRKIRAN

KÜLTÜR EĞİTİM VAKFI KİTABEVİ STAND8 Kayıttan 1 - 8 Arası KayıtlarÖncekiSonraki
7. GÜN & 4 MAYIS

BAŞLANGIÇ YAZAR İSMİ YAYINEVİ YER
11:00 NURAN TAYDAŞ ÇAL VEFA YAYINLARI STAND
11:00 İBRAHİM ÜNSAL HAYAT YAYINLARI STAND
13:00 PROF.DR. ERTUĞRUL YAMAN AKÇAĞ YAYINLARI STAND
14:00 ABDURRAHMAN DİLİPAK İNKILAB YAYINEVİ STAND
15:00 MUSTAFA ARMAĞAN YENİŞAFAK STAND5 Kayıttan 1 - 5 Arası KayıtlarÖncekiSonraki
8. GÜN & 5 MAYIS

BAŞLANGIÇ YAZAR İSMİ YAYINEVİ YER
11:00 Naci BAYBURT Vefa Yayın Grubu STAND
12:00 RAGIP KARADAYI BKY-BABIALİ KÜLTÜR YAYINCILIĞI STAND
12:00 HALİT ERTUĞRUL NESİL YAYINLARI STAND
14:00 ZEKİYE ÇOMAKLI Savaş Yayınları STAND
15:00 AHMET TURGUT KÜLTÜR EĞİTİM VAKFI KİTABEVİ STAND5 Kayıttan 1 - 5 Arası KayıtlarÖncekiSonraki
9. GÜN & 6 MAYIS

BAŞLANGIÇ YAZAR İSMİ YAYINEVİ YER
11:00 NACİ BAYBURT VEFA YAYINLARI STAND
11:00 HAYATİ BİCE MN YAYINCILIK(TAŞ MEDRESE YAYINLARI) STAND
11:00 FATMA ALBAYRAK VADİ YAYINLARI STAND
11:00 HAKAN ALBAYRAK VADİ YAYINLARI STAND
11:00 NEŞE KUTLUTAŞ VADİ YAYINLARI STAND
11:00 HASAN ERDEM ÖTÜKEN YAYINLARI STAND
11:00 METİN SAVAŞ ÖTÜKEN YAYINLARI STAND
12:00 NEŞE KUTLUTAŞ Vadi Yayınları STAND
12:00 HALİT ERTUĞRUL NESİL YAYINLARI STAND
12:00 YUSUF AYSAL NESİL YAYINLARI STAND
12:00 UFUK TUFAN NESİL YAYINLARI STAND
13:00 RAGIP KARADAYI BKY-BABIALİ KÜLTÜR YAYINCILIĞI STAND
13:00 ARİF AY HECE YAYINLARI STAND
13:00 ALİ KUZU VEHİP ATALAY KİTAPSARAYI STAND
13:00 KAAN MURAT YANIK KÜLTÜR EĞİTİM VAKFI KİTABEVİ STAND21 Kayıttan 1 - 15 Arası KayıtlarÖncekiSonraki
10. GÜN & 7 MAYIS

BAŞLANGIÇ YAZAR İSMİ YAYINEVİ YER
11:00 NACİ BAYBURT VEFA YAYIN GRUBU STAND
11:00 METİN SAVAŞ ÖTÜKEN YAYINLARI STAND
11:00 HASAN ERDEM ÖTÜKEN YAYINLARI STAND
12:00 HAYATİ İNANÇ BABIALİ KÜLTÜR YAYINCILIĞI STAND
12:00 YUSUF AYSAL NESİL YAYINLARI STAND
12:00 FATİH DUMAN NESİL YAYINLARI STAND
13:00 HAYATİ BİCE H YAYINLARI STAND
14:00 ALİ KUZU VEHİP ATALAY KİTAPSARAYI STAND
14:00 MEHMET NALBANT SEMERKAND YAYINLARI STAND
14:00 SELİM UĞUR SEMERKAND YAYINLARI STAND