Ağustos 2016'da yayın hayatına başlayan sayfamız eğitim haber konusunda hızla büyüyor. Erzurumdan Türkiye'ye hızla büyüyen sayfamız kısa sürede 100 binlere ulaştı. Google analitiks verilerine göre 100 binleri geçmiş sayfamızda güncel eğitim-kültür haberlerini sizlere sunmanın gururunu yaşıyoruz. 

Güncel eğitim haberlerini, bakanlık haberleri, erzurum eğitim haberlerini sizlere hızlı bir şekilde sunmaya devam edeceğiz. Köşe yazılarıyla fikir ve özel haberleriyle eğitimcilerin günlük ve anlık takip ettikleri site olmaya devam edeceğiz.

Sizlerin fikirlerini önemsiyoruz. Sayfamızla ilgili düşünce ve önerilerinizi bizlere gönderebilirsiniz. Eğitimle ilgili yazılarınızı bize gönderip yayınlatabilirsiniz. Eğitim köşesinde eğitime ve tarihe dair günlük haftalık veya aylık yazılar yazabilirsiniz. Makale ve şiirlerinizi yayınlatabilirsiniz.

Güncel, özgün, milli ve manevi değerleri önemseyen, güzelin ve doğrunun tarafı olmaya devam edeceğiz. Sizlerin desteği ile daha da büyüyecek eğitime ve kültüre dair paylaşımlarla önemli bir açığı dolduracağız.

Bize ulaşmak için mn.ikinci@gmail.com adresini kullanabilirsiniz.

Saygılarımızla

 

Erzurum Sayfası Yönetimi