Leeco firması dunyanın en güçlü telefonunu yani Leeco Le 2 akıllı telefonunu tanıtmasının üzerinden henüz dört ay geçti ancak, şirket yeni bir model tanıtmak için hazırlanıyor. Çin’den gelen söylentilere göre  Le 2s olarak adlandırılacak olan telefon, oldukça güçlü özelliklere sahip olacak.

Leeco Le 2s’in 8GB RAM ile dünyanın ilk akıllı telefonu olacağı söyleniyor. Muhtemelen cihaz, Apple iPhone 7 ile aynı dönemde resmen tanıtılacak. Büyük miktardaki belleğe Qualcomm’un en güçlü işlemcisi Snapdragon 821 eşlik edecek. Le 2s, 2.5D cam 5.5-inç ekrana ve 64GB dahili depolama özelliğine sahip olacak.

Leeco Le 2s’in diğer özellikleri şimdilik bir sır ancak, eylül ayında resmiyet kazandığında telefonun etkileyici özelliklerinin yanı sıra nelere sahip olacağınıza bakabilirsiniz...

LeEco Le Max 2 teknik özellikler ve fiyat

5,7 inç QHD AMOLED ekranla donatılan bu ürün, amiral gemisi niteliği taşıyor. Üretici bu cihaza Qualcomm Snapdragon 820 çipset yerleştirmeyi uygun görüyor. 6 GB RAM ve 64 GB dahili hafıza içeren aygıt, 4 GB RAM ve 32 GB dahili hafızalı ekonomik bir versiyona daha sahip.

Akıllı telefon fotoğraf ve video çekiminde de iddialı. 8 megapiksel ön kameraya sahip olduğu ilan edilen cihaz, optik görüntü sabitleme ve faz algılamalı otomatik odaklama teknolojilerine sahip 21 MP arka kamera ile 4K video kayıt ediyor.

Ürün, 4.5G internet teknolojisiyle uyumlu. USB Type-C bağlantılı cihaz, Qualcomm Quick Charge 3.0 hızlı şarj sistemine sahip. Bu sayede akıllı telefonun 3100 mAh pili 1,5 saatte şarj olacak. Le Max 2, Qualcomm’un ultrasonik parmak izi teknolojisiyle cihaz güvenliğini şansa bırakmıyor.

Cihazın 4GB RAM ve 32 GB dahili hafızalı modeli Çin’de 325 dolar fiyatla satılacak. 6 GB RAM ve 64 GB dahili hafıza içeren üst düzey versiyonun fiyatıysa 385 dolar.