Süper Lig'de forma giyen yerli ve yabancı yıldızlardan teröre karşı mükemmel kenetlenme. Spor Toto Süper Lig takımlarında forma giyen yerli ve yabancı futbolcular, son dönemde yaşanan terör saldırılarına tepki göstermek amacıyla dayanışma maçı yapacak. Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre, futbol ailesinin, son dönemde yaşanan terör saldırıları karşısında gösterdiği birlik ve beraberlik çerçevesinde düzenlenen karşılaşma, 22 Aralık Perşembe akşamı 'Yıldızlar Karması' adı altında oynanacak. Vodafone Arena'da 20.00'de başlayacak dayanışma maçında elde edilecek tüm gelir şehit ailelerine bağışlanacak. Cumhurbaşkanlığı himayesinde, TFF ve Kulüpler Birliği koordinasyonunda gerçekleşecek organizasyona, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da katılacak.

ERDOĞAN DA KATILACAK

BJK Vodafone Arena'da saat 20.00'de başlayacak "Yıldızlar Karması" dayanışma maçından elde edilecek tüm gelir bağışlanacak. Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Türkiye Futbol Federasyonu ve Kulüpler Birliği Vakfı koordinasyonunda gerçekleşecek organizasyona Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan da teşrif edecekler"

 

KADRO AÇIKLANDI
Süper Lig'de forma giyen yıldız oyuncuların katılacağı gösteri maçına katılacak yerli ve yabancı yıldızların isimleri açıklandı. İşte dayanışma maçında forma giyecek o isimler.


.