Diriliş Ertuğrul yeni 94. Bölüm fragmanı ve Diriliş Ertuğrul son 93. Bölüm izleme linki heyecanla bekleniyor.

Diriliş Ertuğrul son bölüm izleyici karşısına çıkıyor. Oyuncu kadrosunda Engin Altan Düzyatan, Kaan Taşaner, Hülya Darcan, Uğur Güneş, Didem Balçın, Esra Bilgiç, Burcu Kıratlı, Barış Bağcı gibi isimlerin yer aldığı sevilen dizi her Çarşamba 20.00’da TRT 1 ekranlarında yayınlanıyor.

diriliş 94.bölüm fragmanı ile ilgili görsel sonucu

Dizinin konusu, oyuncuların performansları, çekim açıları ve müzikleri izleyici tarafından çok seviliyor. Diriliş Ertuğrul son bölümde Herkes tarafından öldü olarak bilinen Ertuğrul, aslında köle tüccarı Simko’nun adamı Anteus tarafından kurtarılmıştır. Köle tüccarı Simko’nun amacı Ertuğrul’u Ares’e karşı tehdit olarak elinde tutup ondan kazanç elde etmektir. Ertuğrul ise bu durumdan hâlâ habersizdir ve Anteus’u kendisini kurtarıp tedavi eden iyi birisi olarak bilmektedir.

diriliş 94.bölüm fragmanı ile ilgili görsel sonucu

Peki obaya dönmek için harekete geçen Ertuğrul bunu başarabilecek midir? Obaya varana kadar Ertuğrul’a eşlik edeceğini söyleyen Anteus’un planı nedir? Diğer yandan Ertuğrul’u öldürdüğüne emin olan, bunun şerefine kalede şölen veren Tekfur Ares, Ertuğrul’un yaşadığını öğrenince ne yapacaktır?

Diriliş Ertuğrul yeni 94. Bölüm fragmanı

 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM ÖZETİ

Herkes tarafından öldü olarak bilinen Ertuğrul, aslında köle tüccarı Simko’nun adamı Anteus tarafından kurtarılmıştır. Köle tüccarı Simko’nun amacı Ertuğrul’u Ares’e karşı tehdit olarak elinde tutup ondan kazanç elde etmektir. Ertuğrul ise bu durumdan hâlâ habersizdir ve Anteus’u kendisini kurtarıp tedavi eden iyi birisi olarak bilmektedir.

Peki obaya dönmek için harekete geçen Ertuğrul bunu başarabilecek midir? Obaya varana kadar Ertuğrul’a eşlik edeceğini söyleyen Anteus’un planı nedir? Diğer yandan Ertuğrul’u öldürdüğüne emin olan, bunun şerefine kalede şölen veren Tekfur Ares, Ertuğrul’un yaşadığını öğrenince ne yapacaktır? Ares’in bu durum karşısındaki yeni hamleleri ne olacaktır?

diriliş 94.bölüm fragmanı ile ilgili görsel sonucu

Ertuğrul’un tuzağa düşmesine sebep olan ve ondan kurtulduğu için rahatlayan Emir Saadeddin, kendi iktidarını sağlamlaştırmak için Candar Bey’in kardeşi Bahadır Bey’i Çavdar obasına getirtmiştir. Peki Bahadır Bey’in gelişi Çavdar Obası’nda nasıl karşılanacaktır? Aslıhan’ın bu durum karşısındaki tavrı ne olacaktır? Ertuğrul’un ölümüyle büyük yıkım yaşayan Kayı Obası’nda, Ertuğrul’un ardından başa geçen Dündar Bey, ağabeyinin izinden gidebilecek midir?

Kayı obasında son durum ne olacaktır?

Kayı Obası’nda, Ertuğrul’un ardından başa geçen Dündar Bey, ağabeyinin izinden gitmeyeceği anlaşılınca beyliği kaybedecek mi?

Kayı obasında Doktor bey seçilecek midir?

Ertuğrul 2.kez sıkıştığı yerden nasıl kurtulacak?