Dizinin takipçileri ise şimdiden 4.sezonu beklemeye koyulmuş Diriliş Ertuğrul’un 4.sezonbaşlangıç tarihini araştırmaya başlamıştır.

92.bölüm ile kaldığı yerden devam edecek olan Diriliş Ertuğrul’da yeni sezonda yeni olaylara tanıklık edeceğiz.

Dizinin gidişatınada göz attığımız zaman çok heyecanlı bir sahnede final yapmış Ertuğrul Bey aldığı kılıç darbeleriyle bayılmış ve bir kılıç darbesi üzerine doğru gelmekteydi. 92.bölüm ile akıllardaki sorular cevaplanırken dizinin yeni sezon fragmanıda henüz yayınlanmış değil.

İzleyici büyük bir merakla dizinin yeni sezonunu beklemekte.

Diriliş Ertuğrul Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

Diriliş Ertuğrul’un yeni sezonu sabırsızlıkla beklenirken diziseverler sık sık Diriliş Ertuğrul yeni sezon ne zaman ?

Diriliş 4.sezon fragmanı yayınlandı mı ? 

sorularını sormaktan geri durmuyor. Aksiyon sahneleri ve tarihi gerçekleriyle seyircinin en çok sevdiği dizilerden biri olan Diriliş Ertuğrul’un yeni sezon başlama tarihi henüz net olmasada 4.sezon 2017 Ekim ayının son günlerinde başlanması çok yüksek ihtimal.

Yeni yayın döneminde kaldığı yerden devam edecek dizinin yeni sezon başlama tarihide oldukça merak ediliyor. 

Sezon finali nefes kesen sahneleri imza atan Diriliş Ertuğrul geçtiğimiz sezon 26 Ekim 2016 tarihinde başlamıştı. TRT 1'de yayınlanan Diriliş Ertuğrul 4.sezonun da 25 Ekim 2017 tarihi itibariyle seyirciyle buluşması bekleniyor. 

diriliş yeni dönemi ne zaman başlıyor ile ilgili görsel sonucu

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Büyük bir orduyla birlikte Hanlı Pazar’a baskın yapmak üzere gelen Vasilius, Ertuğrul’un tuzağına düşmüş ve Ertuğrul tarafından öldürülmüştür. Ertuğrul şimdi gözünü Karacahisar kalesine dikmiştir.

Sultan, Kalenin fethi için ordusuyla Ertuğrul’a destek olmuştur. Ertuğrul başsız kalan kaleye Selçuklu sancağını dikmiştir. Diğer yandan Ekaterina, kaledeki boşluktan istifade ederek imparatora mektup yazmış ve yetki istemiştir. Ertuğrul’ların ve Çavdar’ların zaaflarını bilen Ekaterina’nın bu talebi imparator tarafından kabul görmüştür.

diriliş yeni dönemi ne zaman başlıyor ile ilgili görsel sonucu

ENGİN ALTAN DÜZYATAN DİRİLİŞ ERTUĞRUL DİZİSİNDEN AYRILACAK MI?

Diriliş Ertuğrul 91.bölümünde ağır bir şekilde yaralanan Ertuğrul Bey karakterini oynayan Engin Altan Düzyatan diziden ayrılacak mı?

Zaman zaman diziden çıktı haberlerinin asılsız olduğunu söyleyen Düzyatan,''Bu haberlerin bizimle alakası yok. Birileri benim diziden çıkmamı istiyor herhalde. Ben diziden çıkmıyorum, önümüzdeki sezonda da oynamaya devam edeceğim. Hayalim oyuncu olmaktı ve tiyatro yapmaktı. Ben aşık olduğum mesleği yapıyorum. Diriliş öncesi en büyük dönüm noktası olarak gördüğüm', Bir Bulut Olsam' dizisi var, film olarak da Anadolu Kartalları'nın benim için yeri çok başkadır. Geçmişe dönüp baktığımda keşke bu yapımda oynamasaydım dediğim bir proje yok. Ama bir önceki bölümü izlediğimde keşke bu sahneyi böyle oynasaydım dediğim oluyor zaman zaman'' ifadelerini kullandı..