Ekranların en sevilen dizisi olan Diriliş Ertuğrul son bölümüyle nefes keserken yeni bölüm fragmanı büyük merak konusu oldu.

26 Nisan'da Diriliş Ertuğrul yayında olacak mı?

Peki reyting rekorları kıran Tarihi Diriliş Ertuğrul 86.bölüm fragmanı yayınlanmaması nedeniyle yeni bölümü olmayacak mı?


DİRİLİŞ 86 FRAGMAN paylaşan: guncelvideolarizle

Dizinin hayranları Diriliş Ertuğrul bu hafta var mı yok mu? sorularının yanıtını arıyor. İşte Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan ve Esra Bilgiç sevilen dizi Diriliş Ertuğrul 86.bölümü ile ilgili tüm merak edilenler...

HELANA MÜSLÜMAN OLUYOR SAHNESİ 

diriliş ertuğrul 86.bölüm ne zaman ile ilgili görsel sonucu

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 86.BÖLÜM FRAGMANI

Her bölümü ile olay olan aksiyon dolu dizi Diriliş Ertuğrul 86.bölümü fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni bölümü büyük merak konusu olan Diriliş Ertuğrul önümüzdeki hafta yayınlanmayacak mı sorusu sorulmaya başlandı.

Son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlanması beklenen Diriliş Ertuğrul 86.bölüm önümüzdeki hafta yayınlanmaya bilir. Zira dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlanmaması durumunda bir hafta ara veriyor.

diriliş ertuğrul 86.bölüm ne zaman ile ilgili görsel sonucu

Konu ile ilgili TRT 1 ve yapımcı şirketten bir açıklama gelmesi ile birlikte durum netlik kazanacak. Yine aksiyon dolu bir bölüm olacak Diriliş Ertuğrul 86.bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin detayında yerini alacaktır.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL'UN YAPIMCISI AÇIKLADI! BU HAFTA YENİ BÖLÜM YOK

86. Bölüm 3 Mayısta TRT1'de ..

İŞTE DİZİ YÖNETİMİNDEN YAPILAN AÇIKLAMA

Görüntünün olası içeriği: yazı

“Küffarla savaşımız varken, ırzımıza, namusumuza, inancımıza, töremize kast etmiş onca düşman varken, içimizdekilerin ihanetine göz yummayacağız! Gayrı Hak gelmiş, batıl zail olmuştur!”

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, gökyüzü ve yazı

“Bu kınadır kızım… Erlerimize, hatunlarımıza yakarız ki, Allah’a kurban olsunlar. Ömürlerini birbirlerine adasınlar… Kına sevgiyle, hürmetle, hoşgörüyle, sadakatle karılır… Avucuna yakılır lakin manası yüreğine işlenir. “

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, yazı