Diriliş Ertuğrul 86. yeni bölüm fragmanı öncesi yayınlanan Diriliş Ertuğrul son bölüm büyük heyecana sahne oldu.

Diriliş Ertuğrul son bölümde, Ertuğrul Bey, şer yuvası olarak gördüğü Karacahisar Kalesi’ne baskın düzenledi. Helena teslim alındı. Önce müslüman oldu ve sonra Dağların ayısı ile nikahı kıyıldı.

Yeni bölüm 86. bölüm fragmanı yayınlandı


DİRİLİŞ 86 FRAGMAN paylaşan: guncelvideolarizle

Büyük baskın sahnesi nefes kesti. Peki, Diriliş Ertuğrul 86.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, sevilen dizinin fragman bilgileri ve Diriliş Ertuğrul son bölüm özeti.


 

19 Nisan’da yayınlanan Diriliş Ertuğrul son bölüm çok konuşulacak sahnelere imza attı. Diriliş Ertuğrul son bölüm ardından gözler Diriliş Ertuğrul 86. yeni bölüm fragmanı için çevrildi. Diriliş Ertuğrul son bölümde, Ertuğrul intikam yeminleri ederek alpları ve Aliyar’la birlikte yola çıktı. Önce Nikea’dan gelen birlik basılmış ardından Karacahisar Kalesi’ne farklı kılıkta girildi. Peki, Diriliş Ertuğrul 86. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak fragman yayınlandığı takdirde haberimizden izlenebilecek.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ural ve Vasilius hain planlarına bir yenisini daha eklemiş, Dündar’ı ve Doğan’ı Konya yolu üzerinde tuzağa düşürmüşlerdir. Bu tuzak neticesinde Doğan’ı öldürüp Dündar’ı rehin almışlardır. Bu acı obada büyük yankı uyandırmıştır. Ertuğrul intikam yeminleri ederek alpları ve Aliyar’la birlikte yola çıkmıştır. Önce Nikea’dan gelen birlik basılmış ardından Karacahisar Kalesine farklı kılıkta girilmiştir.

BORSADA DİRİLİŞ ERTUĞRUL SÜRPRİZİ

Başarılı yapımları getirme konusunda “Diriliş Ertuğrul” dizisinin yapımcısı ile görüştüğünü ifade eden Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Karadağ, bu dizinin 200’e yakın ülkede satıldığının altını çizdi. Karadağ, dizinin gelirinin belli olduğunu, kanaldan ücret aldığını, bunun yanı sıra vizyona girdiği ülkelerden de satış geliri elde ettiğini, ayrıca reytinglere bağlı gelirleri bulunduğunu, dizinin elde ettiği bu gelirleri baz alarak 200 milyon – 150 milyon bandında peşin satılabileceğini, satın alan kişilerin reytinge bağlı gelirinin olacağını, bunun da güzel bir modelleme olduğunu da sözlerine ekledi.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL BİTECEK Mİ?

TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul'da yeni bir döneme girileceği ve tarihi dizinin yeni döneminde başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan'ın senaryonun seyri gereğince yer almayacağı iddia edilmişti. Diriliş Ertuğrul dizisinin yapımcısı ve tasarımcısı Tekden Film'in patronu M. Mehmet Bozdağ da konu ile ilgili olarak kişisel sosyal medya hesapları üzerinden bir açıklama yaptı.

Bozdağ açıklamasında, Engin Altan Düzyatan'ın sezon sonunda diziden ayrılmayacağını duyurdu.