Türkiye Futbol Federasyonu yetkilileri ile Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, federasyonun Levent'teki tesislerinde bir araya geldi.

Ve Fatih Terim Milli Takım'ı bıraktı. Terim'in federasyon ile anlaşarak milli takımı bıraktığı öğrenildi.

Hürriyet'in haberine göre; Türkiye Futbol Federasyonu yetkilileri ile Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, federasyonun Levent'teki tesislerinde bir araya geldi ve Milli Takım'ı bıraktı. Terim'in federasyon ile anlaşarak milli takımı bıraktığı öğrenildi.

Değişimin ayak sesleri Özdilek Fatih Terim'in yardımcılığına getirilmiştir bugün Tolunay Kafkas genç milli takımın başına getirildi

SOSYAL MEDYA DA  İSTİFA ETMESİNE SEVİNEN ÇOK

Başarısız olduğu için değil. Kibirli tavırları, oyuncular, seyirciler, federasyon yöneticileri dahil herkese tepeden bakan tutumları nedeniyle. En küçük eleştiri yapanı en ağır şekilde aşağılayan davranışlarından dolayı istifası hoş karşılandı 

İSTİFA ETSE DE MİLYON TL ALACAK

Fatih Terim'in istifa haberini duyunca Türkiye'nin fazlası sevinmiş olabilir. Ancak istifa detayları ise herkesin ağzını açık bırakacak cinsten.

Fatih Terim 1 yıllık maaşı karşılığında ( 3,5 M € ) anlaşılarak görevini bırakmış meğer. Kendi isteğiyle ayrılırken üstüne birde para almış.

İşi bıraktığı için 365 gün hiç çalışmasa da bayram, seyran, Cumartesi, Pazar her Allah'ın günü için 9,500 Euro almaya devam edecek.
1 Euro=4.13TL (şimdilik) günlük 39,200 TL'ye tekabül ediyor.
Teşekkürler Türkiye!!!!