Samsung'un teknik özelliklerini veya tasarımını dışarıya sızdırmamak için büyük bir gayret gösterdiği akıllı telefonu Galaxy S8'in bu kez de basın görselleri ortaya çıktı.

Özellikle LG G6 ve Galaxy S8'e ait bazı sızıntılarıyla bu yıl adını duyuran @VenyaGeskin1 şimdi de Samsung Galaxy S8'in basın görsellerini sızdırdı. Aynı zamanda sızdırılan bu basın görselleri VentureBeat sitesi tarafından paylaşılan sızıntıları da destekler nitelikte.

Sızıntıya göre Galaxy S8 işte böyle görünüyor:

Telefon neredeyse çerçevesiz ekranla geliyor
Yukarıdaki görselden bir kez daha anlayacağımız üzere Samsung Galaxy S8 ile birlikte Samsung alışılagelmiş fiziksel tuşlarını ekranın ön panelinden kaldırıyor ve %90'a yakın bir ekran - kasa oranı sunuyor. Öte yandan tasarımdan anladığımıza ve daha önce çıkan sızıntılara göre telefonun ön kısmında yer alan butonun kaldırılmasıyla birlikte parmak izi okuyucu telefonun arka kısmına kameranın sağ tarafına alınmış.

Samsung Galaxy S8 hakkında tüm resmi bilgileri yine sızıntılara göre 29 Mart tarihinde New York'ta düzenlenecek özel bir basın toplantısıyla birlikte öğreneceğiz.