"KARA CUMA'YA" KARŞI "NURLU CUMA" KAMPANYASI

Tüm dünyada “Black Friday” günü kutlanırken yerli firmalar “hayırlı Cuma”, nurlu Cuma” gibi kampanyalar ile oluşturulmak istenen “kara Cuma” kampanyasına karşı dik duruş gösteriyor.

Vestel tarafından “hayırlı Cuma” olarak başlatılan kampanyanın yanı sıra Afia Gıda “nurlu Cuma” kampanyası başlattı.

Afia.com.tr üzerinden yapacağınız alışverişlerde geçerli olan “Nurlu Cuma” kampanyasında 15 ila 100 TL arasındaki tutarlarda hediye çeki veriliyor.

Aşağıdaki kodları kullanarak kampanyadan faydalanabilirsiniz.

27 Kasım – 27 Aralık tarihleri arasında geçerli olacak kampanyaya katılmak için tek yapmanız gereken afia.com.tr üzerinden yaptığınız alışveriş tutarınıza göre sepete indirim kodunu eklemek.

İŞTE KAİPTALİSTLERİN KARA CUMA AFİŞİ

 

black friday ile ilgili görsel sonucu

black friday ile ilgili görsel sonucu

Vestelde kara cumaya karşı kampanya başlattı.

Birçok firmanın bu günü “black friday” yani kara Cuma olarak kampanyalar yapmasına karşın Vestel yaptığı kampanya ile milli duruşunu ortaya koydu. “Onların kara cuması varsa bizim hayırlı cumamız var” sloganı ile her zamanki gibi farklı bir çıkış yaptı.

Daha önce de anneler gününde benzer bir sıra dışı kampanyaya imza atmıştı. Bütün firmaların insanları anneye hediye almak için teşvik ettiği anneler gününde Vestel “Anneler Günü'nde küçük ev aleti almayın!” kampanyası yapmış ve küçük ev aletlerini anneler gününde satmamıştı.

hayırlı cumalar