ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ EV SAHİPLİĞİ YAPACAK

Ulusal Eğitim Dernekleri Platformu üyeleri, Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kemal DOYMUŞ ve PEGEM Akademi 18 Mart 2017 Cumartesi günü saat 13.30’da Eyüpoğlu Otel’de toplandı. 
Gündeminde 27. Uluslararası Eğitim Bilimleri Kongresi için yapılacak hazırlıkların bulunduğu toplantı Çanakkale zaferinin 102.yıldönümü dolayısıyla saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. ULED Platformu Başkanı Prof. Dr. Özcan DEMİREL’in açılış konuşmasının ardından kongrenin tarihi, yeri, teması, kayıt ücretleri, kurullar, kültürel ve sosyal etkinlikler üzerinde duruldu. Tarih olarak 18-22 Nisan 2018 ve yer olarak da Antalya’nın belirlendiği toplantı protokolün imzalanması ve dileklerle sona erdi.

27. Uluslararası Eğitim Bilimleri Kongresi Üniversitemiz Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi Organizasyonunda 18-23 Nisan 2018 Tarihinde Yapılacaktır.

18 Mart 2017 tarihinde Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi, Eğitim Bilimleri Dernekleri ve Pegem Akademi Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı.

Kongre Onur Kurulu Başkanı:
Prof. Dr. Ömer ÇOMAKLI
Atatürk Üniversitesi Rektörü

Kongre Başkanı:
Prof. Dr. Kemal DOYMUŞ
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi Dekanı