Erzurum Aşkale kaymakamı Mehmet Aksu sorunların yerinden tesbiti ve halkın sorunlarını zamanında çözme adına önemli bir faaliyete imza attı.

İlçede mahallenin sorunlarını yerinde dinlemek ve halkın sorunlarını muhataplarını da yanına alarak daha hızlı çözmek için güzel bir faaliyet yapıldı.

Toplantıya mahalle sakinleri ve ilçe yetkilileri katıldı.

İşte İlçe Kaymakamlığının faaliyete dair yaptığı açıklama:

"Aşkale Kaymakamımız Mehmet Aksu, Belediye Başkanımız Şenol Polat, Jandarma Komutanımız ve Emniyet Müdürümüz Şafak Mahallesinde halk toplantısı yaparak vatandaşların sorunlarını dinledi.

Şafak Camiisi bahçesinde vatandaşların katılımıyla gerçekleşen Ekim ayı halk günü toplantısına her kesimden vatandaş katılarak sorun ve sıkıntılarını dile getiriyor. Aşkale’yi Aşkale’liler ile birlikte yönetmeye özen gösteren Belediye Başkanımız Şenol Polat, Halk buluşmalarımızda karar mekanizmasına her kesimden vatandaşlarımızı da dahil ederek, onlar için hizmet ve çareler üretiyoruz. Halkımızla beraber olmanın, onların sorunlarına çözüm üretmenin ve Aşkale’yi birlikte yönetmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Elimizden geldiğince tüm vatandaşlarımızın sorunlarına yardımcı oluyoruz. Vatandaşlarımızdan gelen taleplere göre bir yandan sorunlara çözüm üretirken, diğer taraftan vatandaşlarımızın bizimle paylaşmak istedikleri proje ve çalışmaları da değerlendirme imkanı buluyoruz" dedi.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, açık hava

Vatandaşların istek ve önerilerini doğrudan ilgililerine aktarabilme imkanı bulduğu halk günü toplantısında iş, sosyal yardımlar, elektrik, su, güvenlik gibi konular direk muhataplarına iletilerek cevap ve çareler bulunması sağlıyor." denildi.

Bizde Erzurum sayfası olarak sorunların yerinde çözülmesi adına yapılmış bu önemli faaliyet için İlçe Kaymakamını ve diğer yetkilileri tebrik ediyoruz.