23 Nisan Törenlerinde rezillikler devam ediyor

Küçücük yaştaki çocuklar törenlerde kültürümüzle ve değerlerimizle alakası olayan giysilerle, dans ve gösterilerle batılı anlayışa özendiriliyor. İslami anlayışa uygun olmayan gösterlere MEB yetkilileri sessiz kalıyor. Pop müziği altında çılgınlık ve rezilliklere izin veriliyor. Dini değerler alt üst ediliyor. Yetkililer seyrediyor. Çıplaklık çağdaşlık olarak gösterilmek isteniyor.

Çocuklara oyun adı altında dans gösterileri yaptırılıyor. Kendi kültürel oyunlarımız varken bayramlarda dans ve müzik özellikle seçiliyor.

Çocukların hayasızlaştırılıp ahlaksız batıya entegre süreci tüm hızıyla devam ediyor. Kız erkek kol kola takılıp karı koca - sevgili olma duygusu 6-7 yaşındaki gençlere verilmeye çalışılıyor.

Nerede bizim tarihi oyun ve eğlencelerimiz? Müslüman vatandaşın çocuğu böylemi bayram kutlamalı? diye soruyor duyarlı vatandaşlar

En ilginç olanı da bu kızların çoğunluğu başörtülü kadınların kızları. Kızlarını gururla izliyorlar. Küçük yaşta bu oyunlara alışan gençlerin büyüyünce ne hale geldiğini herkes görüyor. 

23 nisan bayramında dans ile ilgili görsel sonucu

Pop müziği eşliğinde dans gösterileri ile çağdaşlık gösterileri yapılıyor. Bu görüntüler çağdaşlık olarak sunuluyor.

Bu görüntiler çağdaş türkiye görüntüleri olarak sunuluyor ancak İslamın ruhuna uygun değil diye halkktan büyük tepki var. 23 nisanı mı kutluyor sunuz? Yoksa çocuklara rol model olarak yarı çıplaklığı mı aşılamaya çalışıyor sunuz? diye veliler tepki gösteriyorlar.

23 nisan bayramında dans ile ilgili görsel sonucu

Dindar bir nesil böyle mi yetişiyor? diye vatandaşlar soruyor

İŞTE BİR 23 NİSAN GÖSTERİSİ ADI ALTINDA YAŞANAN REZİLLİKLER